חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
ההודעה הדרמטית של כוכבת האח הגדול גל גברעם:"לא בא לי לשקר, אני בדיכאון כבר חצי שנה"

ההודעה הדרמטית של כוכבת האח הגדול גל גברעם:”לא בא לי לשקר, אני בדיכאון כבר חצי שנה”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת גל גברעם שהשתתפה בעונה ה-11 של “האח הגדול” החליטה לשתף בדרמטיות ופתיחות עם עוקביה על התקופה האחרונה בה היא סובלת מדיכאון “אין לי מושג מה החלומות שלי יותר”. איך הגיבו לכך ברשת? כל הפרטים

שתפו

אין ספק שגל גברעם הצליחה לגרוף לא מעט כותרות לפני שנכנסה לבית “האח הגדול” וגם לאחריו. לאחרונה המעריצים שמו לב שהיא ירדה מעט מההד התקשורתי ועכשיו מתברר כי בחצי השנה האחרונה מתברר היא סובלת מדיכאון לא פשוט ותחושה כי היא מאכזבת כלפי עצמה ומהסביבה.

 

גל שיתפה את עוקביה בסטורי מאוד מנומק על מצבה הלא פשוט:“לא בא לי לשקר. 1. כי דיי נמאס לי. 2. כי זה בר לא עובד כל כך(זה לא עבד פעם, תמיד הייתי גרועה בזה חח!). הכי הרבה נמאס לי מתחושות האכזבה שסביבי. עם האכזבה העצמית אני מתמודדת לבד. אבל נשבר לי נמאס לי לאכזב כל מי שמסביבי”

ההודעה הדרמטית של כוכבת האח הגדול גל גברעם:"לא בא לי לשקר, אני בדיכאון כבר חצי שנה"

עוד הוסיפה:“זה שאני לא עונה לטלפונים. כל אתרי החדשות והבידור שיודעים שאני כרגע לא מתראיינת. כל הגופים המסחריים ומשרדי היחץ שיודעים שאני כבר לא לוקחת עבודות חדשות. החברים שלי שפשוט הפסקתי לענות להם אחד אחת. המשפחה שלי שהרחקתי. והבן זוג שהתמודד עם כל כך הרבה דברים שהוא לא צריך”

 

ושיתפה בהקשר למצבה הנפשי:“אז אני בדיכאון כבר חצי שנה. היו תקופות נמוכות יותר והיו ימים ממש טובים. ניסיתי לקפוץ בין לבין, להישבר כמה שיותר לעצמי בתוך עצמי ועם עצמי כד שאף אחד לא יראה. אבל אז הגיע הקש ששבר את גב הגמל ולא יכולתי יותר. הרמתי טלפון לסוכנת שלי ואמרתי לה לעצור הכל. ואמרתי לאמא ששוב אני בדיכאון וזהו.”

 

“הפרופורציות שלי לגבי החיים השתנו מאוד ואני לא יודעת מה אני רוצה לעשות כרגע. אין לי מושג מה החלומות שלי יותר. יהיה בסדר. אני מטפלת בעצמי. ואני מודעת לעצמי. וזה בסדר גמור זו תקופה והיא תעבור.”

ההודעה הדרמטית של כוכבת האח הגדול גל גברעם:"לא בא לי לשקר, אני בדיכאון כבר חצי שנה"

גל חתמה את הסטורי הקשה במילים:“אז יהיו ימים יותר טובים, העיקר לא לכעוס על עצמי יותר ולהמשיך בתוך השקר הזה.” ונראה שהסטורי הזה של גל הגיע לקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים” שנוהגת לבחוש סביב הסלב, שם הגיעו כמה תגובות מעניינות ביותר.

 

אחת המגיבות כתבה בתגובה לדבריה של גברעם:“מצד אחד לנרמל שיח על בריאות הנפש זה חשוב, וכמתמודדת בעצמי אני ממש בעד ומצד שני אני תמיד חושבת על האינטרסים של כמעטים, שהם אף פעם לא באמת ‘רק לשתף’, זה מריח לי כמו קמפיין ‘לא התכוונתי לכל מה שאמרתי אז על אנשים שצריכים למות תסלחו לי, זה היה אי שפיות זמנית’ אם את בדיכאון ומסננת ולא מדברת עם אף אחד, את כנראה גם לא מעלה פוסטים חושפניים לאינסטוש. בתקופות אפלות במיוחד בקושי קמים מהמיטה כדי לצחצח שיניים.”

ההודעה הדרמטית של כוכבת האח הגדול גל גברעם:"לא בא לי לשקר, אני בדיכאון כבר חצי שנה"
הסטורי של גל גברעם מתוך האינסטגרם

אחת מחברות הקבוצה חיזקה והוסיפה תגובה לתגובה הקודמת:“בדיוק מה שחשבתי. אני לא רואה איך לוקחים משהו כזה לכיוון קמפיין ואם זה באמת הכיוון, היא צריכה להתבייש. יש גבול לציניות עבור פירסום זה פשוט הרגיש לי כמו קריאה לצומי יותר מקריאה לעזרה כי לא שמענו ממנה די הרבה זמן”

 

מנגד היו כאלה שנתנו חיזוק לגל וכתבו:“בלי ציניות, חושבת שזה אמיץ מצידה ואמן תצליח להתמודד עם זה.”. “חושבת שיש נושאים שלא צריך לחפש מטרות נסתרות, גם אם נגיד היא מחרטטת, מעדיפה לא להגיד דברים סתם ולהביע ספק בנושא כזה שהוא מאוד רציני, בתור אחת שחווה את זה מאחלת לה בריאות הנפש”

Subscribe
Notify of
guest
30 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תרצה אלמקיאס
תרצה אלמקיאס
1 שנים

הכי חשוב לקבל טיפול מתאים לבריאות הנפש
זו לא בושה וזה יכול להיות לכל בן אנוש בתבל

דויד
דויד
1 שנים

הדבר היחידי שאני אישית זוכר ממנה זה שהיא חשפה באח הגדול כל היום את הישבן שלה עם איזה תחתון ברזילאי+ושהיא עשתה סקס במטוס בשביל להגשים חלום לאיזה פאקינג אקס שלה!!!מיותר לציין שיש לי שלושה בנות שראו אותה בטלויזיה ונחשפו למידע המיותר הזה גם!!!אפשר להבין את הדיכאון שלה!תוכן אמיתי לא ראינו בה וחבל!!!

אתי
אתי
1 שנים

תרדי כבר מהכותרות יא בלתי נסבלת