חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אופס: השורדים בעונה הבאה של הישרדות VIP נחשפים!

אופס: השורדים בעונה הבאה של הישרדות VIP נחשפים!

השמועה אומרת...

שתפו

העונה האחרונה של הישרדות VIP רק הסתיימה וכבר בעוד שבועיים יחלו הצילומים לעונה החדשה של “הישרדות VIP” שתעלה בשנה הבאה ואנחנו כמובן לא יכולנו שלא לברר מי יהיו השורדים הלוהטים של העונה הקרבה. כפי שאתם יודעים, העונה הקודמת של “הישרדות VIP” היתה מוצלחת במיוחד עם אחוזי רייטינג מאוד מאוד גבוהים, וברשת 13 לא רוצים טעויות והחליטו להשקיע בעונת VIP נוספת שתשמר את ההצלחה של העונה האחרונה.

אופס: השורדים בעונה הבאה של הישרדות VIP נחשפים!

[quads id=”1″]

כפי שאתם יודעים, בזמן האחרון רצה שמועה על הציוות העתידי של העונה הקרבה של הישרדות ומערכת שמועה כאן כדי לעשות לכם סדר בראש ולפנק באינפורמציה על חלק מהמתמודדים.
לפני שנחשוף לפניכם את השמות רק נגיד כי הכוכבים שנבחרו להשתתף בתוכנית יעזבו בקרוב את הארץ וינסו ליצור עבורינו את התוכן הכי מוכר וויראלי – וכן על הדרך גם להכניס מליון שקלים(לפני מס) לחשבון הבנק שלהם.

[quads id=”5″]

אז מי הולך להיכנס לנעליה של נעמה קסרי בעונה הקרבה?
לזה עדיין אין לנו תשובה אבל בינתיים קבלו את השמות שהולכים לכבוש את המסך: עידן חביב שחוזר לאי של הישרדות. ישראל אוגלבו, דנה רון, אלינה לוי וליטיל סמדג’ה (היפה והחנון), ירדן ג’רבי, סמיון, גרפמן, עידו קוז’קרו, מלכת היופי במיל ניקול רזניקוב, אלה איילון, בני ברוכים, דוד דביר, אילנה אביטל, זוהר שטראוס ו.. יש עוד בהמשך!


המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות