חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נעמה קסרי ילדה בשעה טובה והיא כתבה פוסט ממש מרגש!

נעמה קסרי ילדה בשעה טובה והיא כתבה פוסט ממש מרגש!

השמועה אומרת...

שתפו

מזל טובבב! איחלתם כבר לנעמה על הולדת הבת? כי כדאי שתזדרזו! היום, מלכת האי נעמה קסרי ילדה בת נוספת למשפחתה – ומהיום היא אמא ל-3 ילדים!

אחלו מזל טוב לנעמה קסרי!

[quads id=”5″]

נעמה הגיעה הבוקר מצוידת במיטב המלבושים למלונית מחלקת יולדות “ליס” שבבית החולים “איכילוב” שבתל אביב שם תשהה בימים הקרובים. נעמה הגיעה כמובן מלווה בבעלה גל ארז ועברה ניתוח קיסרי מתוכנן שבסיומו זכתה בבתה השלישית.

 

View this post on Instagram

 

רגע לפני … שאפתח לך לנצח את החדר החדש בלב שלי שעוצב במיוחד בשבילך, במשך תשעה חודשים. רגע לפני … שאראה את פנייך. רגע לפני … שאת את פניי תראי. רגע לפני … שאעטוף אותך ואת אותי. רגע לפני … מנסה להעביר לך את התחושות, את ההתרגשויות, את העוצמות והמסרים של היותי אני בזמן היותך בי. עד לרגע לפני … תדעי שאני כאן בשיא כוחי, בשיא נשיותי, בשיא הצלחתי נכון לרגע זה ומוכנה להעביר אלייך את כל הכלים שיובילו אותך בין כל השבילים והדרכים. דרכים שלעיתים פרחים וצבעים בצידם ולעיתים מהמורות וצמתים מבלבלים בם. רגע לפני … מנסה להעביר לך את כלי החוכמה כדי שתשתמשי בו בתבונה. את כלי החמלה שתמיד תראי את האחר סביבך. את כלי התודה וההערכה לכל מה שיינתן לך בזכות. את כלי האומנות שתדעי לייצר ולהגדיל את כל הכלים האחרים. אתן לך את כלי האהבה העצמית כדי שתהיי בטוחה, שלמה ונחושה בדרכך, ביכולותייך, במידותייך ושאיפותייך. ומעל כל הכלים אניח את כלי האמונה שיתן לך עוצמה – רוחנית, מנטאלית ואישית. אהובה שלי, מעבירה לך את ארגז הכלים שלי ויחד איתו אלך לפנייך כשצריך, אעמוד לצידך כשתנסי ואהיה מאחורייך בכל אשר תבחרי. רגע לפני … תדעי שאני כאן מחכה …🥰 @litvin_arkadiy

A post shared by NAAMA ⚜️ KASRY נעמה קסרי (@naama.kasry) on

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות