חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
עשרות תלונות נגד "הישרדות" הגיעו לרשות השנייה בעקבות הפרק אתמול!

עשרות תלונות נגד “הישרדות” הגיעו לרשות השנייה בעקבות הפרק אתמול!

השמועה אומרת...

שתפו

עשרות תלונות נגד "הישרדות" הגיעו לרשות השנייה בעקבות הפרק אתמול!

עד לשעה זאת הגיעו קרוב ל-100 תלונות!! נגד תוכנית הריאלטי “הישרדות VIP” וזאת רק בעקבות הפרק ששודר אתמול. בתוכנית אמש אירע פיצוץ גדול בין ישראל אוגלבו לרגב הוד כאשר ישראל לא אהב את ההתנהלות של רגב כשבחר לספח את הברזנט של שבטו ולהעבירו לשבט היריב.

 

מספר לא דל של צופים היה המום מההתנהגות של ישראל כלפי רגב עד למצב שזה לא נגמר בטוקבק נגדו ברשתות החברתיות אלה כבר בבוקר הגיעו כ-30 תלונות לנציב תלונות הציבור בעקבות התנהגותו אמש!

[quads id=”1″]

עשרות תלונות נגד "הישרדות" הגיעו לרשות השנייה בעקבות הפרק אתמול!

הטענות שנשלחו בעיקרן נגד הבריונות וההשתלחות המוגזמת מצד ישראל אוגלבו, באחת התלונות נכתב:“נדהמתי שהתנהגות כזאת מקבלת במה בפריים טיים ושההפקה לא הדיחה את המתמודד עוד בזמן הצילומים”.

 

בתלונות נוספות נכתב: “בושה וחרפה שעשרות אלפי צופים צריכים להיחשף לבריונות מסוג זה בצורה הכי ישירה ובוטה שיש”. “מתקשה להאמין שמאפשרים להתנהגות כזאת בריונית להיות מרכז התוכנית, פשוט מוליך אימה על המשתתפים האחרים”.


עשרות תלונות נגד "הישרדות" הגיעו לרשות השנייה בעקבות הפרק אתמול!

בעקבות הבהלה לתלונות על התוכנית אמש, ביקש נציב תלונות הציבור ברשות, דוד רגב את תגובת רשת 13 ומההפקה נמסרה התגובה הבאה:

[quads id=”1″]

“התכנית הישרדות היא משחק הטלוויזיה הקשוח ביותר בעולם, כתוצאה ממצבי הקיצון בהם שוהים המתמודדים, לעיתים מתרחשות סיטואציות קיצוניות. חשוב לציין כי סיטואציות אלה אינן שונות מסיטואציות דומות בתכנית המשודרת בעשרות מדינות בעולם.

 

חשוב לנו להציג את הדברים כהוויתם, וגם במצבים טעונים יותר אנו מקפידים לשמור על הכללים.
יחד עם זאת, אנו מעודדים צפייה ביקורתית בתכנית, ומתנצלים בפני מי הרואה עצמו נפגע מקטע ששודר בה”.

 

רגב הוד העלה פוסט עם הדברים הבאים בנושא וזאת לאחר הראיון שלו לצינור ששיתף שלא נתן לבת שלו לצפות בתוכנית בעקבות הדברים של ישראל:

“פייר,עבר פרק זמן לא מבוטל מאז אותם צילומים ב״הישרדות״ ,מאז עברו הרבה מים בנהר ואני לא אדם שנוהג לזכור או לעשות הנהלת חשבונות עם אף אחד. הדבר היחידי שהיה לי קשה איתו הוא קרוביי ואשתי שהיו צריכים לחוות את הרגעים הלא פשוטים האלו. תדעו שיש רגעים מורכבים בחיים, הישארו נאמנים לעצמכם. ותמיד שמרו על קור רוח ודרך ארץ אוהב,רגב.❤️”

[quads id=”1″]

רגב הוד ישראל אוגלבו ברזנט

מי שיצאה להגנת ישראל אוגלבו היא חברתו הטובה לשבט ובחיים האמיתיים, ניקול רזניקוב שכתבה:

 

“היי חברים , פרק קשוח עבר כל כוחותינו , ולא אני לא מתחרטת על כלום. ולא אני לא מתביישת בבוכרים אני אפילו אוהבת אותם , אני שוב מזכירה לכולם שמה שרואים מפה לא רואים משם , ואל תשכחו שמאחורי כל מה שאתם כותבים יש בן אדם שיושב וקורא , ואני בטוחה שכל אחד שהיה יושב במקומכם והיה רואה שעוקרים לו את הקורת גג היחידה שיש לו היה מגיב בצורה כזו או אחרת כי זה הכל!

 

חוץ מסבבה וכיף , אני שמחה וגאה להיות חלק מברית ששמרה או לפחות ניסתה לשמור על טובת השבט , ומה שקרה אחר כך זה כבר שיקולים אסטרטגים :) להחלטתכם אם זה תקין או לא 🤪 יום מקסים חברים שלי. ואל תשכחו יש פרקקקקק היום אחרי החדשות 💥”

[quads id=”1″]

ניקול רזניקוב ישראל אוגלבו

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות