אלה איילון מגיבה לדברים הקשים שאמרה נגד דוד דביר "הוא מצא את הדרך להקטין אותי"

אלה איילון מגיבה לדברים הקשים שאמרה נגד דוד דביר "הוא מצא את הדרך להקטין אותי"

הצופים עדיין המומים מהפרומו לפרק שישודר הערב בו נראה כי אלה איילון עוקצת את דוד דביר בחזרה לאחר שניסה לחנך אותה וקרא לה מפונקת ועכשיו מגיעה גם התגובה שלה לכל מה שקרה ביניהם על הדביר והיא לגמרי מפתיעה.

 

זקן השבט: דוד דביר(70) שוב נפנף לאלה הצעירה(22) שהיא מפונקת ולא תורמת לשבט כפי שנראה בפרומו האחרון של "הישרדות VIP" והפעם היא הלכה צעד אחד יותר מדי והגיבה לו:"אז אתה הזקן המבוגר פה שאף אחד לא סופר פה וכל החיים אתה תהיה מקום אחרון!"

אלה איילון מגיבה לדברים הקשים שאמרה נגד דוד דביר "הוא מצא את הדרך להקטין אותי"

אלה איילון הגיבה לאחד ממדורי הרכילות לאחר שהקטע בו נראה שהיא נכנסת בדוד דביר הופץ בכל רחבי הרשת כולל באינסטגרם של שמועה(בהמשך הכתבה) ואלה הדברים שהיה לה להגיד בהקשר לפיצוץ עם דוד:

 

"דברים שרואים מכאן לא רואים משם. מתחילת התכנית הוכחתי שטובת השבט והמשחק הם בראש מעיניי, לצערי לא משנה מה עשיתי – דוד מצא את הדרך להקטין אותי. אני אוהבת את דוד, מכבדת אותו ובכלל, כל אדם באשר הוא אדם. בלהט הרגע והרעב, בצירוף עריכה ממוקדת מטרה ועם התנאים שאנחנו מתמודדים איתם דברים לפעמים יוצאים מהקשרם. מצטערת אם מישהו נפגע".

 

ספרו לנו בצד של מי אתם בריב הזה: אלה איילון או דוד דביר? בואו להגיב בפוסט הרשמי בנושא באינסטגרם שלנו:

 

View this post on Instagram

 

הצופים המומים: אלה איילון עוקצת את דוד דביר וזה אווץ'❗❗😵 . זקן השבט: דוד דביר(70) שוב מנפנף לאלה הצעירה(22) שהיא מפונקת ולא תורמת לשבט והפעם היא הלכה צעד אחד יותר מדי והגיבה לו:"אז אתה הזקן המבוגר פה שאף אחד לא סופר פה וכל החיים אתה תהיה מקום אחרון!"❗😱 . אז עכשיו אחת ולתמיד בואו לספר לנו באיזה צד אתם: דוד דביר❓ או אלה איילון⁉️🤔 אנחנו חייבים לדעת מה אתם חושבים 👇🏼👇🏼 #הישרדות #הישרדותVIP #ביקורת #שוק #הלם #פיצוץ #שמועה #בידור #דוקרב #באטל

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on