אף אחד לא ציפה לפדיחה הזאת: הספוילר הכי גדול של הישרדות נחשף!

אף אחד לא ציפה לפדיחה הזאת: הספוילר הכי גדול של הישרדות נחשף!

השמועה אומרת...

שתפו

אף אחד לא ציפה לפדיחה הזאת: הספוילר הכי גדול של הישרדות נחשף!

לפני שאנחנו מתחילים לדבר על הספוילר הבא, חשוב שתבינו שמדובר בספוילר חריג במיוחד שעלול לחבל לכם במתח לפחות לעוד מספר פרקי הדחה ובעצם ייתכן וחושף את הישורת האחרונה של עונת “הישרדות VIP” הנוכחית!

 

כפי שכבר חשפנו כאן בשמועה, בפרומו ששודר רגע לפני שהתוכנית עלתה לאוויר היו מספר ספויילרים לגבי החילוף בין ישראל לבני אבל מה לגבי שבעת השורדים האחרונים בתוכנית? המשיכו לקרוא.

[quads id=”1″]

בפרומו שעלה ליוטיוב הרשמי של “הישרדות VIP” ניתן לראות לקראת הסוף אתגר בו רואים את ישראל, עידן וירדן לצד עוד ארבעה שורדים נוספים מטושטשים כולל סימון נוסף שגם הוא מטושטש, עד כאן הכל יחסית “בסדר”.

 

אבל.. שמועה חקרה את הנושא לעומק וקלטה שאצל השורדת אלינה לוי ששיתפה את אותו הפרומו ל-IGTV באינסטגרם שלה יש מספר שינויים מאוד דרמטיים מהפרומו המטושטש וחלק מאוד חשוב בפרומו אינו מטושטש בוידאו שלה!

אף אחד לא ציפה לפדיחה הזאת: הספוילר הכי גדול של הישרדות נחשף!
נשאר עד האיחוד? בני ברוכים כנראה הספיק להוריד את הבטן לכבוד חגית

[quads id=”1″]

בפרומו שהעלתה אלינה לוי שכנראה מכיל את הגרסה הלא סופית של הפרומו שטושטש לאחר מכן ביוטיוב של הישרדות, רואים את שבעת השורדים(האחרונים!?) – בני, אלינה, ירדן, עידן, ישראל, אסי ואלה כאשר הם עונדים באף בצבע חום(צבע שבט האיחוד!?) כאשר הם צמודים לפלטפורמה עם דגל באותו הצבע(של השבט החדש והמאוחד!?)

 

מה דעתכם על הגילוי המרעיש? בואו לדבר הספוילר המטורף הזה בפוסט הרשמי שלנו באינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

אמא’לה איזה ספוילר מטורףף❗הפקת הישרדות עשתה את זה שוב⁉️😱 . לפני שאנחנו מתחילים, חשוב שתבינו שמדובר ב-⚠️ספוילר חריג במיוחד⚠️ משהו שייתכן וחושף את היישורת האחרונה של עונת “הישרדות VIP”❗😵 . כפי שכבר חשפנו כאן בשמועה, בפרומו ששודר רגע לפני שהתוכנית עלתה לאוויר היו מספר ספויילרים לגבי החילוף בין ישראל לבני אבל מה לגבי שבעת השורדים האחרונים בתוכנית⁉️😲 . בפרומו שעלה ליוטיוב הרשמי של הישרדות ניתן לראות לקראת הסוף אתגר בו רואים את ישראל, עידן וירדן לצד עוד ארבעה שורדים נוספים מטושטשים כולל סימון נוסף שגם הוא מטושטש, שמועה חקרה את הנושא לעומק וקלטה שאצל השורדת אלינה לוי ששיתפה את אותו הפרומו ל-IGTV באינסטגרם שלה יש מספר שינויים מאוד דרמטיים מהפרומו המטושטש❗😳 . בפרומו שהעלתה אלינה לוי שכנראה מכיל את הגרסה הלא סופית של הפרומו שטושטש לאחר מכן ביוטיוב של הישרדות, רואים את שבעת השורדים(האחרונים!?) – בני, אלינה, ירדן, עידן, ישראל, אסי ואלה כאשר הם עונדים באף בצבע חום(צבע שבט האיחוד!?) כאשר הם צמודים לפלטפורמה עם דגל באותו הצבע(של השבט החדש והמאוחד!?)❗😲 . מה דעתכם על הגילוי המרעיש❓חושבים שזה פאדיחות של הלייף⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #הישרדות #הישרדותVIP #ספוילר #חשיפה #בלעדי #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv ותודה ל-@bar__cavia

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות