חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אסי בוזגלו חוטף אש מהקהילה הגאה ומחליט להתנצל!

אסי בוזגלו חוטף אש מהקהילה הגאה ומחליט להתנצל!

השמועה אומרת...

שתפו

אסי בוזגלו חוטף אש מהקהילה הגאה ומחליט להתנצל!

אתמול היה בהחלט פרק סוער של “הישרדות VIP” ובין הפיצוץ של ישראל וסמיון לפיצוץ בין אסי לאלינה נכנס גם נושא מאוד בוער, במיוחד בחודש הגאווה, כאשר אסי בוזגלו הציג דעה שיש שהגיבו לו ברשת ש“מעט חשוכה”.

 

בוזגלו נקלע לעימות עם שורדת נוספת משבט אנטינג אנטינג – אלינה ליו בריב שהתעצם בעקבות ויכוח על כדורגלנים הומוסקסואליים כאשר אסי חשף את הדעה שלו בנושא: “אם היה לי גבר שהוא גיי בקבוצה אז לא הייתי מרגיש הכי בנוח” והוסיף: “אם אני יודע שיש גבר שאוהב גברים איתי בחדר ההלבשה, אוטומט אתה לא רוצה להוריד לידו בגדים, ולא להתקלח לידו”.

[quads id=”1″]

אסי בוזגלו חוטף אש מהקהילה הגאה ומחליט להתנצל!
מתוך הסטורי של מיה דגן באינסטגרם: מחרימה את הישרדות בעקבות הדברים של אסי

ברשתו רצו אינספור תגובות עוינות בקרב הקהילה וגם בקרב מפורסמים כנגד דברים של בוזגלו.

 

מי שלא אהבה את הדברים של כדורגלן העבר בין היתר היא השחקנית מיה דגן שהעלתה את הסטורי לעיל באינסטגרם שלה המונה מעל לרבע מיליון עוקבים ואף כתבה מאוחר יותר בסטורי נפרד שתחרים את התוכנית בעקבות הדברים: “אני רשמית מפסיקה לראות את התוכנית הזאת שמלאה במסרים נוראיים. מיזוגניה, הומופוביה. חרמות, קללות מזעזעות. חוסר כבוד. לא משהו שאראה לילדה שלי. וואלה לא שרדתי”


אסי בוזגלו חוטף אש מהקהילה הגאה ומחליט להתנצל!
לא נולד אתמול אבל בסוף התנצל למרות שעמד על המילים שאמר

לאחר לא מעט ביקורות כאלה ואחרות אסי בוזגלו החליט להעלות את הפוסט הבא בו הביע התנצלות על הדברים שנאמרו בדרך שלו:

 

היי חברים,
אני מקבל המון תגובות מכל מיני סוגים על הפרק של אתמול והרגע בו התייחסתי לסיטואציה בה אהיה בחדר הלבשה ביחד עם כדורגלן גיי.
חשוב לי לפתוח ולהגיד דבר ראשון – טעיתי. לא לקחתי בחשבון כי תיאור תחושה אישית שלי, מבוכה אישית שלי, בסיטואציה תיאורטית, עלול להיות דוגמא לרגע, שהוא מציאות מוחלטת ועוד פחות נעימה – עבור אדם אחר.

[quads id=”1″]

אני לא רוצה למרוח אתכם במשפטים כמו “כשלתי בלשוני” ו”דברי הוצאו מהקשרם”. אתם כבר למדתם להכיר אותי ולדעת שאני לא מתבייש – אמרתי את הדברים. בעקבות התגובות של אנשים שנפגעו מהאופן בו הדברים שלי הובנו, אני מבין שגם אני צריך לעבוד על התחושה הזאת עם עצמי ואני בהחלט מתכוון לעשות זאת. אני ער לכך שעולם הספורט “המצ’ואיסטי” נפתח יותר ויותר לספורטאים מקהילת הלהט”ב ואני שמח על כך. למשל למדתי ביממה אחרונה שאפילו פה בארץ יש קבוצת כדורגל בשם “ריינבול” ובה משחקים כדורגלנים מהקהילה הגאה.

 

אני רוצה להבהיר שתמיד דגלתי בכך שכל אדם צריך לחיות את חייו באופן חופשי וכיצד שנוח לו. אני מאמין בשוויון זכויות לכל אדם ללא הבדל דת, גזע, מין או נטייה מינית. אני לא נבהל מתגובות קשות, אני לומד מהן.
ועדיין בנימה אישית, אתמול למדתי מחבריי לשבט
שיהיה תמיד מי שינסה להסיט אתכם מדרככם.

 

אל תתנו להם לטפס לפסגה על חשבונכם.
גאה לחלוטין בחבריי הגאים!
אוהב אתכם

 

[quads id=”1″]

אז מה יש לכם להגיד בנושא? בואו להגיב בפוסט הרשמי בעמוד האינסטגרם שלנו:

 

View this post on Instagram

 

אסי בוזגלו מגיב לתגובות הקשות נגדו בעקבות הפרק אמש❗😱 . @asi_buzaglo היי חברים, אני מקבל המון תגובות מכל מיני סוגים על הפרק של אתמול והרגע בו התייחסתי לסיטואציה בה אהיה בחדר הלבשה ביחד עם כדורגלן גיי. חשוב לי לפתוח ולהגיד דבר ראשון – טעיתי. לא לקחתי בחשבון כי תיאור תחושה אישית שלי, מבוכה אישית שלי, בסיטואציה תיאורטית, עלול להיות דוגמא לרגע, שהוא מציאות מוחלטת ועוד פחות נעימה – עבור אדם אחר. אני לא רוצה למרוח אתכם במשפטים כמו “כשלתי בלשוני” ו”דברי הוצאו מהקשרם”. אתם כבר למדתם להכיר אותי ולדעת שאני לא מתבייש – אמרתי את הדברים. בעקבות התגובות של אנשים שנפגעו מהאופן בו הדברים שלי הובנו, אני מבין שגם אני צריך לעבוד על התחושה הזאת עם עצמי ואני בהחלט מתכוון לעשות זאת. אני ער לכך שעולם הספורט “המצ’ואיסטי” נפתח יותר ויותר לספורטאים מקהילת הלהט”ב ואני שמח על כך. למשל למדתי ביממה אחרונה שאפילו פה בארץ יש קבוצת כדורגל בשם “ריינבול” ובה משחקים כדורגלנים מהקהילה הגאה. אני רוצה להבהיר שתמיד דגלתי בכך שכל אדם צריך לחיות את חייו באופן חופשי וכיצד שנוח לו. אני מאמין בשוויון זכויות לכל אדם ללא הבדל דת, גזע, מין או נטייה מינית. אני לא נבהל מתגובות קשות, אני לומד מהן. ועדיין בנימה אישית, אתמול למדתי מחבריי לשבט שיהיה תמיד מי שינסה להסיט אתכם מדרככם. אל תתנו להם לטפס לפסגה על חשבונכם. גאה לחלוטין בחבריי הגאים! אוהב אתכם ♥️🏳️‍🌈 . אז אתם אומרים❓ נסלח או בלתי נסלח⁉️🙄 בואו נשמע אתכם 👇🏼👇🏼 @ordanon צלם @almog_badash_binyamin גרפיקה

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות