זה נגמר בדמעות: הפיצוץ בין סמיון לליטל סמדג'ה שלא נגמר על האי!

זה נגמר בדמעות: הפיצוץ בין סמיון לליטל סמדג'ה שלא נגמר על האי!

אאוץ', סמיון עוקץ את ליטל סמדג'ה בפוסט באינסטגרם לאחר הפרק של אתמול וזה לא נגמר בלי תגובה חריפה מאוד שלה לפוסט שלו!

 

למרות שעברה כבר שנה מאז צילומי "הישרדות VIP" נראה שלאחר כל פרק הרוחות בין המתמודדים סוערות, אם זה שורד שיצא מקבוצת הוואטסאפ המשותפת של השורדים, פוסט עוקצני או אפילו התפרקות בדמעות בראיון טלוויזיוני.

 

סמיון העלה פוסט לאחר הפרק של אתמול עם עקיצה מרומזת לליטל וכתב:"אני גאה בכם חברים על הסיבולת שלכם, על הכבוד ועל האדיבות. גאה שאתם לא מנסים להיות פופוליסטים ולא מעודדים עלבונות ופרובוקציות"

זה נגמר בדמעות: הפיצוץ בין סמיון לליטל סמדג'ה שלא נגמר על האי!

זה לא עבר בשתיקה והיא השיבה לו בתגובה זועמת לאותו הפוסט:"תתבייש! אל תיהיה גאה איפה שאתה צריך להכניס את הראש בחול כמו בת יענה!! לא ידעתי שלהיות אדם אנושי מצריך סיבולית? אולי אמת זה מצריך משהו שאין בך השקר היחידי זה מה שאתה מנסה למכור לכולם ועכשיו ביי"

 

סמיון כמו סמיון הגיב בעקיפין לתגובה הזאת של ליטל וכתב:"‏כמו שאומר חבר שלי יבגני @ivgiz במידה ונפגעתם מפוסט כלשהו בפרופיל שלי, אנא כתבו לי ואחסום אתכם"

זה נגמר בדמעות: הפיצוץ בין סמיון לליטל סמדג'ה שלא נגמר על האי!

ואם זה לא מספיק, ליטל סמדג'ה התפרקה בדמעות בראיון מול יעל בר זוהר רגעים לאחר שידור הפרק באולפן רשת 13 והגיבה לנושא התנהגות השבט שלה כולל העקיצה של סמיון:"היום כשצפיתי בזה אני מבינה כמה זה היה נורא, איזה אנשים אכזריים, זה לקבל סיפוק מהסבל של בן האדם שעומד מולך מלצחוק עליו, זה לעשות על בן אדם חרם!"

 

והוסיפה בהמשך הראיון:"כמה זה הרגיש זה גם נראה רע וזה רע, ובעיני הם אנשים רעים, הם אנשים שעושים חרם, אני לא באה להתייפייף, אנשים רעים, האופי של כולנו יצא!"

 

חושבים שסמיון הגזים? או שאולי ליטל עושה דרמות מיותרות שנה אחרי שנגמר המשחק? בואו להגיב לנו בפוסט הרשמי:

 

View this post on Instagram

 

אאוץ' 😳 סמיון עוקץ את ליטל סמדג'ה בפוסט וזה לא נגמר בלי תגובה שלה❗❗😱 . למרות שעברה כבר שנה מאז צילומי "הישרדות VIP" נראה שלאחר כל פרק הרוחות בין המתמודדים סוערות, אם זה שורד שיצא מקבוצת הוואטסאפ המשותפת של השורדים, פוסט עוקצני או אפילו התפרקות בדמעות בראיון טלוויזיוני❗😲 . סמיון העלה פוסט לאחר הפרק של אתמול עם עקיצה מרומזת לליטל וכתב:"אני גאה בכם חברים על הסיבולת שלכם, על הכבוד ועל האדיבות. גאה שאתם לא מנסים להיות פופוליסטים ולא מעודדים עלבונות ופרובוקציות"❗🙄 . זה לא עבר בשתיקה והיא השיבה לו בתגובה זועמת לאותו הפוסט:"תתבייש! אל תיהיה גאה איפה שאתה צריך להכניס את הראש בחול כמו בת יענה!! לא ידעתי שלהיות אדם אנושי מצריך סיבולית? אולי אמת זה מצריך משהו שאין בך השקר היחידי זה מה שאתה מנסה למכור לכולם ועכשיו ביי"❗😱 . סמיון כמו סמיון הגיב בעקיפין לתגובה הזאת של ליטל וכתב:"‏כמו שאומר חבר שלי יבגני @ivgiz במידה ונפגעתם מפוסט כלשהו בפרופיל שלי, אנא כתבו לי ואחסום אתכם"😳😳 . חושבים שסמיון הגזים❓או שאולי ליטל עושה דרמות מיותרות שנה אחרי שנגמר המשחק⁉️🤔 בואו נשמע מה אתם חושבים בתגובות 👇🏼👇🏼🔥 #הישרדות #הישרדותVIP #ראשבראש #באטל #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on