לא שרדו יחד: אסי בוזגלו מודיע על פרידה!

לא שרדו יחד: אסי בוזגלו מודיע על פרידה!

השמועה אומרת...

שתפו

לא שרדו יחד: אסי בוזגלו מודיע על פרידה!

האיש אולי הכי דומיננטי בעונה הנוכחית של “הישרדות VIP”, אסי בוזגלו, שמצליח “להסתדר” בסוף גם עם רוב מי שלא הסתדר איתו תחילה על האי מחליט שבחיים האמתיים צריך לעשות דווקא קאט עם מי שלא מצליחים להסתדר איתו.

 

והפעם? מדובר בסיום יחסיו כמיוצג אצל סוכן הטאלנטים והריאלטי, יריב נתי שרק לאחרונה השניים נצפו ביחד בקטע שהעלה נתי עם בוזגלו ומיוצג נוסף מעונת הישרדות, רגב הוד:

[quads id=”1″]

עונת הפרידות בעקבות וירוס ה-קורונה כנראה לא משפיעה רק מערכות זוגיות של סלבס בארץ ובעולם אלה גם על מפורסמים ומנהלם האישי: כגון אייל גולן ובני פרץ שלא הצליחו לשרוד וזה נגמר בפיצוץ.

 

עוד מי שלאחרונה נפרדו גם ממנהלם האישי – עומר אדם ואסף אטדגי שעשו קאט בתחילת שנת 2020, והפרידה הטרייה של שרית חדד מהמנהל האגדי, אבי גואטה לאחר לא פחות מ-25 שנה של עבודה בשיתוף פעולה, עכשיו זה גם הגיע לבוזגלו ויריב נתי.

[quads id=”1″]

ההפתעה נחשפת: זה מה שמחכה לכם בעונה באה של "האח הגדול"!
יריב נתי ובת זוגתו בעלת הטייטלים הרבים בעולם הריאלטי: דנה רון

נאמר כי סיבת הפיצול בין נתי לבוזגלו היא “חילוקי דעות מקצועיים”, ונראה שאסי דווקא מסתדר לגמרי בכוחות עצמו אם לשפוט מהאתר שפתח ובו אנשים יכולים להזמין בעצם את שירותיו של אסי וגם, לאחרונה פתח בו וולוג הישרדות אישי משל עצמו שלגמרי מצליח!

אסי בוזגלו וולוג אישי
אסי בוזגלו מתוך וולוג הישרדות שלו באתר
אסי ועדי בוזגלו: מאוהבים ובלתי נפרדים

 

אסי בוזגלו מסר:“מודה ליריב על דרך משותפת, החלטתי לפתוח בדרך חדשה וללכת עם האני מאמין שלי. המון בהצלחה!”.

 

יריב נתי מסר:“מאחל לו בהצלחה”.

[quads id=”1″]

מה דעתכם על הפרידה? חושבים שאסי כבר לגמרי אימפריית פרסום וריאלטי בפני עצמו? בואו לכתוב לנו בפוסט הרשמי בעמוד האינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

לא שרדו יחד: אסי בוזגלו מודיע על פרידה❗😱 . גל הפרידות ממשיך להכות בביצה והפעם: אסי בוזגלו ומנהלו יריב נתי מחליטים שזהווווו❗😵 . אין ספק שאסי דמות דומיננטית במיוחד אם לשפוט מהעונה הנוכחית של “הישרדות VIP” שבסוף גם היריבים שלו צריכים לעבור דרכו כדי לשרוד את המשך דרכם במשחק. אבל.. בחיים האמיתיים כאשר יש חילוקי דעות קשים לפעמים צריכים לדעת לעשות את קאט 🙄😳 . יריב נתי מסר בתגובה: “מאחל לו בהצלחה”👌🏼 . מה תאחלו לאסי בהמשך הדרך⁉️ #הישרדות #הישרדותVIP #פרידה #דרךחדשה #עסקים #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות