ישראל אוגלבו ומישל טרוני בעימות הישרדות ראש בראש!

ישראל אוגלבו ומישל טרוני בעימות הישרדות ראש בראש!

השמועה אומרת...

שתפו

ישראל אוגלבו ומישל טרוני בעימות הישרדות ראש בראש!

מישל טרוני אירח את ישראל אוגלבו לעימות בנושא “הישרדות VIP” עם השאלות הכי קשות והכי ישירות וישראל כמו ישראל ענה עליהם בלי מחסומים.

 

ישראל אוגלבו ספג לא מעט ביקורת מהצופים וגם ממישל טרוני בוולג שלו בערוץ היוטיוב לגבי ההתנהלות שלו בעונה הנוכחית של “הישרדות VIP” ועכשיו הוא פונה אל הצופים ואומר:

 

“מישל יוצא עלי לפעמים בוולוג שלו, לא מסכים איתי על דברים למרות שאנחנו חברים מאוד מאוד טובים, זה עדיין לא מטשטש לו את האמת הטהורה של הישרדות בתור אחד שהיה שם ושרד ומכיר את הדנמיקה.”

[quads id=”1″]

 

ישראל אוגלבו ומישל טרוני בעימות הישרדות ראש בראש!

והוסיף והבהיר:“דבר ראשון, 99% מהדברים שנעשים בהישרדות, גם החברויות הכי עמוקות שאתם רואים, ברגע שיש מצלמה ויש פרס בסוף זה הופך לתחרות, ברגע שזה הופך לתחרות, אין מה לעשות, אנשים ירצו לנצח.”

 

“ולפעמים שרוצים לנצח חברויות מטשטשות והרגשות מטשטשים, ואז אנשים עושים את המהלכים כל אחד בדרך שלו וזו פלטפורמה שמאוד דומה להתמודדויות שלך בחיים עם סיטואציות!”

[quads id=”1″]

צפו בוולוג של מישל בעימות עם ישראל אוגלבו:

בואו לספר לנו מה אתם חושבים על הראש בראש בפוסט הרשמי בעמודהאינסטגרם של שמועה בידור:

 

View this post on Instagram

 

לאאא זה הלםםם רציני ביותר❗😱 . מישל טרוני מטיח בפני ישראל אוגלבו את כל האמת בפרצוף⁉️ 😲 . חושבים שישראל “כוחני” ו”לא רואה בעיניים” כמו שמישל מתאר❓או שאתם דווקא בעדו⁉️🤔 דברו אלינו בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #הישרדות #הישרדותVIP #האחהגדול #ראשבראש #דוקרב #שאלות #ראיון #חשיפה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv . סקרנים לדעת איך ישראל ענה לשאלות הכי קשות של מישל❓הקטע המלא בערוץ היוטיוב של 👈🏽 @mishel_taroni

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות