חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הפיצוץ נחשף: אסי בוזגלו וישראל אוגלבו הסתכסכו!?

הפיצוץ נחשף: אסי בוזגלו וישראל אוגלבו התכסחו!?

השמועה אומרת...

שתפו

הפיצוץ נחשף: אסי בוזגלו וישראל אוגלבו הסתכסכו!?

מה גרם ל”שייח” של “הישרדות VIP”, אסי בוזגלו לכעוס על זוכה “האח הגדול” ובן בריתו הצמוד וחברו הקרוב, ישראל אוגלבו? נראה שאסי לא ממש אהב את מה שראה באחד הפרקים של של העונה ואיך זה נגמר? המשיכו לקרוא

 

שוב פעם הפיצוצים שקורים מאחורי הקלעים בין מתמודדי “הישרדות VIP” ברשתות החברתיות ולאחר שידור הפרקים הופכים להיות העניין הגדול של התוכנית ולא דווקא מה שמשודר בערוץ 13.

 

והפעם? ישראל סיפר בראיון עם אשתו של מנחה התוכנית, יעל בר זוהר בלייב באינסטגרם למה בן הברית הצמוד וחברו הטוב אסי בוזגלו, זעם עליו לאחר צפייה באחד הפרקים.

[quads id=”1″]

הפיצוץ נחשף: אסי בוזגלו וישראל אוגלבו הסתכסכו!?

ישראל חשף בלייב פרט שלא ידענו בשידור:“אני לא אשקר, כשצופים בפרקים בדיעבד זה משפיע על מערכות היחסים. אסי כעס ואולי גם בצדק כשהוא ראה טסטה (ראיון מול מצלמה) שלי.


 

אסי הרי הביא לי שרשרת חסינות ואז הייתה סיטואציה שאני והוא נלחמנו על שרשרת חסינות ואני אומר תוך כדי בטסטה שאני רציתי להביא את השרשרת חסינות הזאת לליטל. אז בצדק אסי אמר, ‘רגע מה איתי’? הבאתי לך שרשרת חסינות'” 

הפיצוץ נחשף: אסי בוזגלו וישראל אוגלבו הסתכסכו!?

“אני חייב להסביר שבאותו רגע כל כך החזקתי מאסי, שאמרתי לעצמי אין מצב שמישהו מדיח אותו. לא חשבתי שהוא בכלל בסיכון כי הוא גם התחבר עם קוז׳יקרו, שבכלל היה נעול על ליטל. אין סיכוי שאסי היה עף באותה הדחה”.

[quads id=”1″]

וזו הסיבה שלא הביא לאסי את השרשרת באותו הזמן: “גם אסי וגם ליטל חברים שלי ואני מחויב אליהם. אסי אירח אותי אצלו בשבט, נתן לי שרשרת חסינות וקנה את האמון שלי. עד היום אני מודה לו על זה. הוא הוציא ממני הרבה שפיות במשחק בניגוד למה שהיה בשבט קפרה. באותו רגע מבחינה אסטרטגית לא ראיתי שאסי בסכנה ואמרתי לעצמי שאין שום בעיה שאתן את השרשרת לליטל ואני מבין למה הוא כעס”.

הפיצוץ נחשף: אסי בוזגלו וישראל אוגלבו הסתכסכו!?
ישראל אוגלבו מספר ליעל בר זוהר סודות מהאי בלייב

 

ישראל גם חשף מי השורד שהכי קרוב אליו, דבר שאולי חושף את הצעידה המשותפת שלהם לעבר הגמר הגדול?

“אסי, לגמרי. היו לנו הרבה שיחות והוא מיתן אותי קצת ואני לא מתבייש להגיד את זה. הרבה שיחות בינינו שהיו מעבר לאסטרטגיה שהוא מספר לי על הבית, על המשפחה שלו, על הילדים שלו – שזה רגע שנותן לך פרופורציה, אתה מבין שאנחנו בעולם אחר.

[quads id=”1″]

אסי לגמרי היה שם ברגעים הנכונים גם מבחינת שיתוף הפעולה האסטרטגי והמשימתי של שנינו. אני חושב שאנחנו די דומים באופי, שנינו לא אוהבים להפסיד. אנחנו אוהבים להיות מוכנים ולא שמפתיעים אותנו אז ברמה הזאת אני חושב שהשלמנו אחד את השני. אסי היה קול שקול ומחושב במשחק שעד היום אני מעריך אותו וזוכר לו את זה”

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות