אסי בוזגלו יוצא למתקפה קשה:"מביך, אלינה מתחילה לאבד את זה"

אסי בוזגלו יוצא למתקפה קשה:”מביך, אלינה מתחילה לאבד את זה”

השמועה אומרת...

שתפו

אסי בוזגלו יוצא למתקפה קשה:"מביך, אלינה מתחילה לאבד את זה"

אז אחרי שכולנו ראינו איך אלינה עושה מהלך אסטרטגי ועוברת לצד של ירדן ועידן ונוטשת את הברית שלה עם השייח, אסי בוזגלו, זה ממש לא נגמר בשקט. לא על האי ולא עד עצם היום הזה כי לאסי היה הרבה מה לפתוח על אלינה גם שנה אחרי הצילומים.

 

לא ברור אם הפרומואים לתוכנית הם אלה שמוציאים את השורדת באור שלילי או שאלינה צריכה לעמוד באחריות למהלכים שלה. “מכפישה את מחלקת הפרומו, הרצפה עקומה.. כולם אשמים חוץ מאלינה” היו דברי אסי בוזגלו כחלק מהמתקפה נגדה. אבל מה שבטוח שבהישרדות כמו בהישרדות, תככים ומזימות הם חלק מהעניין.

[quads id=”1″]

אסי בוזגלו יוצא למתקפה קשה:"מביך, אלינה מתחילה לאבד את זה"

רק לפני מספר תוכניות אסי בוזגלו אמר לישראל בשושו לשים את השם של ליטל בעד ההצבעות להדחה כאשר השניים חששו שלעידו יש פסלון חסינות, והוסיף “כל עוד זה לא אני, הכל בסדר” ועד פה הכל טוב ויפה אבל מה קרה שדווקא אלינה עשתה אותו מהלך ושמה את השם של ליטל כדי לעשות מהלך ולהתקדם יותר במשחק? אסי הגיב לאלינה בסטורי:“לפחות לא הייתי שם את השם פיזית של ליטל.. את שמת את השם שלה פיזית”.

 

אסי בוזגלו פתח את הדברים הבאים בסטורי שלו נגד אלינה:“אני רואה שאלינה מתחילה לאבד את זה! אלינה מאשימה את כל העולם ואחותו, מכפישה את הברית שלנו ללא הפסקה, מכפישה את ההפקה.. הרצפה עקומה, כולם אשמים חוץ מאלינה”.
.

[quads id=”1″]

אלינה לא שתקה והעלתה את התגובה הבאה:“תמיד כשאת נאמנה לעצמך הצד שזה לא עובד לטובתו, ילך ולמשפט ‘מתחילה לאבד את זה’ וינסה לגרום לך לפקפק בתחושות שלך. אל תקשיבו לרעשי רקע, הקשיבו רק ללב שלכם. מבטיחה שזה מקל על השאר”

אלינה לוי מגיבה לאסי בוזגלו
אלינה לוי מגיבה לאסי בוזגלו

בואו נשמע באיזה צד אתם: אסי בוזגלו או אלינה לוי? דברו אלינו בתגובות בפוסט הרשמי של שמועה:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

הפיצוץ בין אסי לאלינה 💥 שהגיע לפסים אישיים גם בחיים האמיתיים❗😱 . אז אחרי שכולנו ראינו איך אלינה עושה מהלך אסטרטגי ועוברת לצד של ירדן ועידן ונוטשת את הברית שלה עם השייח, אסי בוזגלו, זה ממש לא נגמר בשקט. לא על האי ולא עד עצם היום הזה❗😳 . רק היום אסי בוזגלו פתח על אלינה את הדברים הבאים בסטורי שלו:”אני רואה שאלינה מתחילה לאבד את זה! אלינה מאשימה את כל העולם ואחותו, מכפישה את הברית שלנו ללא הפסקה, מכפישה את ההפקה.. הרצפה עקומה, כולם אשמים חוץ מאלינה”❗😯 . אלינה לא שתקה והעלתה את התגובה הבאה:”תמיד כשאת נאמנה לעצמך הצד שזה לא עובד לטובתו, ילך ולמשפט ‘מתחילה לאבד את זה’ וינסה לגרום לך לפקפק בתחושות שלך. אל תקשיבו לרעשי רקע, הקשיבו רק ללב שלכם. מבטיחה שזה מקל על השאר”❗❗😮😲 . אז אנחנו חייבים לשאול… באיזה צד אתם❓של אסי בוזגלו או אלינה לוי⁉️🤔 בואו להשמיע את קולכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #הישרדות #הישרדותVIP #ראשבראש #דוקרב #סקר #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות