חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בני ברוכים "לוזר": הפקת הישרדות שברה את כל השיאים הפעם?

בני ברוכים “לוזר”: הפקת הישרדות שברה את כל השיאים הפעם?

השמועה אומרת...

שתפו

בני ברוכים "לוזר": הפקת הישרדות שברה את כל השיאים הפעם?

הפרומו ששבר את הרשת בגלל המילה “לוזר”: הפקת הישרדות חוטפת ביקורת מכל הכיוונים בעקבות שימוש במילה “לוזר” בקונוטציה לבני ברוכים בפרומו ולמה סמיון החליט לצאת על בני בפוסט זועם?

 

נראה שהפקת הישרדות לא מפסיקה לשבור שיאים העונה ולא רק לטובה. בפרומו ששודר לפרק של היום בערב(ראשון) נראה כי בני ברוכים מתויג ומוצג כ”לוזר” הכינוי שאלה איילון כינתה אותו כל העונה דבק גם לתוך הפרומואים עצמם.

[quads id=”1″]

אלה איילון בני ברוכים לוזר
כינתה את בני כל העונה “לוזר” וההפקה אימצה את הכינוי

גם כתב התרבות והבידור רן בוקר ביקר בפוסט זועם את הפקת התוכנית:“הישרדות שוברת את השיאים של עצמה – ומכנה את המתמודד בני ברוכים ‘לוזר’.

 

מבין שיש נרטיב שצריך לספר בשביל לגרות את הצופים לצפות בפרק מחר. אבל שההפקה תכנה מתמודד לוזר? אז שמתם מרכאות, נו, במה זה עוזר? זה מנקה אתכם מכך שאתם מביישים אדם, אבא לילדים בצורה כזאת?


 

מה זה עושה לילדים שלו שרואים שהתוכנית שבה הוא משתתף מכנה אתו בשם ״לוזר״? עצוב. עצוב. עצוב.”

 

ואיך נכנס לתמונה סמיון שלא ממש אהב את מה שבני אמר בפרומו?

[quads id=”1″]

בני ברוכים "לוזר": הפקת הישרדות שברה את כל השיאים הפעם?

ואם זה לא מספיק אז גם חברו הטוב של בני, סמיון יצא עליו בפוסט בעקבות שידור הפרומו ונראה שה”לוזר” במרכאות לא ממש השפיע עליו אלה דווקא הפעולות שבני “סוחט” את חברי השבט שלו לדבריו.

 

סמיון כתב בפוסט נגד בני: “בני, אני ממש לא אוהב מה שאני רואה עכשיו בפרומו, לא הבנתי אתה סוחט עכשיו את הברית שלנו בשביל אולי לקבל מקום גבוה יותר? אתה חושב שאתה מפחיד??? איך? מה קרה לבני שכולנו אוהבים??? אני מאוד ‏מקווה שלא תבגוד באנשים שבאמת אוהבים אותך”

בני ברוכים "לוזר": הפקת הישרדות שברה את כל השיאים הפעם?
מתוך האינסטגרם של סמיון

אז באיזה צד אתם? מגנים על בני מפני פרומו ה”לוזר” והסחטנות לדברי סמיון או שאתם לגמרי מצדיקים את סמיון שבני הלך רחוק מדי נגד חברי השבט? דברו אלינו בתגובות בפוסט הרשמי של שמועה:

[quads id=”1″]

View this post on Instagram

הפרומו ששבר את הרשת בגלל המילה "לוזר"❗😱 ולמה סמיון החליט לצאת על חברו הטוב בני ברוכים בפוסט זועם⁉️😲 . נראה שהפקת הישרדות לא מפסיקה לשבור שיאים העונה ולא רק לטובה 😳 בפרומו ששודר לפרק של היום בערב(ראשון) נראה כי בני ברוכים מתויג ומוצג כ"לוזר" הכינוי שאלה איילון כינתה אותו כל העונה דבק גם לתוך הפרומואים עצמם❗😢 . גם כתב התרבות והבידור רן בוקר ביקר בפוסט זועם את הפקת התוכנית:"שההפקה תכנה מתמודד לוזר? אז שמתם מרכאות, נו, במה זה עוזר? זה מנקה אתכם מכך שאתם מביישים אדם, אבא לילדים בצורה כזאת?" . ואם זה לא מספיק אז גם חברו הטוב של בני, סמיון יצא עליו בפוסט בעקבות שידור הפרומו ונראה שה"לוזר" במרכאות לא ממש השפיע עליו אלה דווקא הפעולות שבני "סוחט" את חברי השבט שלו לדבריו❗😲 . סמיון כתב: "בני, אני ממש לא אוהב מה שאני רואה עכשיו בפרומו, לא הבנתי אתה סוחט עכשיו את הברית שלנו בשביל אולי לקבל מקום גבוה יותר? אתה חושב שאתה מפחיד??? איך? מה קרה לבני שכולנו אוהבים??? אני מאוד ‏מקווה שלא תבגוד באנשים שבאמת אוהבים אותך" . אז באיזה צד אתם❓ מגנים על בני מפני פרומו ה"לוזר" והסחטנות לדברי סמיון❓ או שאתם לגמרי מצדיקים את סמיון שבני הלך רחוק מדי נגד חברי השבט⁉️🤔 . יאללה תפגיזו אותנו בתגובות חובה❗👇🏼👇🏼 #הישרדות #ראשבראש #דוקרב #הלם #לוזר #באטל #ביקורת #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות