אלינה לוי פותחת פה על אלה איילון:"היא מפיצה רוע אינסופי!"

אלינה לוי פותחת פה על אלה איילון:”היא מפיצה רוע אינסופי!”

השמועה אומרת...

שתפו

אלינה לוי פותחת פה על אלה איילון:"היא מפיצה רוע אינסופי!"

המודחת הטרייה שעוד צפויה לחזור למשחק, אלינה לוי לא חסכה ביקורת כלפי שורדת אחרת איתה בילתה על האי לא מעט, הדוגמנית אלה איילון בדברים שחשפה בראיון לרן בוקר ב-ynet.

 

אלינה לוי דיברה לא מעט על האי וגם לאחר מכן בסטוריז, בכתבות ובתוכנית הרדיו שלה על העצמה נשית ועל המהלך שעשתה כדי להיות נאמנה לעצמה על האי, והיה נראה שהיחס של אלה איילון כלפיה במיוחד לאחר המהלך כנגד בני הברית שלה ב”הישרדות” היה רע בלשון המעטה ועכשיו יש לה הרבה מה לפתוח על אלה בחזרה!

[quads id=”1″]

אלינה לוי פותחת פה על אלה איילון:"היא מפיצה רוע אינסופי!"
קריקטורות של בן צ’יגנסקי על אלינה מימיון ויאן ליברמן לאלה משמאל

“כואב לי להמשיך לדבר על הילדה הזאת, לראות לאיזה מצב היא הגיעה באי, כואב לי לראות את התגובות עליה. אני חושבת שהיא הייתה בחוסר מודעות מוחלט, אני לא יודעת איך היא הגיעה למצבים כל כך קיצוניים. היא מפיצה רוע אינסופי.”

 

פשוט עצוב לי עליה. אין לי כעס עליה, יש לי רק רצון עז לחבק אותה. אני מקווה שהיא תוכל להתפתח מהנקודה הזאת, ולהבין שהדמות הזאת שהיא תחזקה על האי לא תוביל אותה לשום מקום”.

[quads id=”1″]

 

אלינה לוי פותחת פה על אלה איילון:"היא מפיצה רוע אינסופי!"
אלינה לוי ואלה איילון בזמנים טובים יותר על האי

אלינה נשאלה גם אם מאז החזרה לארץ יצא לה לשמור על קשר עם אלה, ישראל ואסי וזאת הייתה התשובה שלה:

 

“עם אלה כמובן שלא, גם עם ישראל לא ואין לי שום רצון שזה יקרה גם. ועם אסי כן הייתה לנו שיחה בתשעה באב, פרסמנו כל אחד סטורי הדדי שאנחנו מעדיפים להשאיר מאחור את מה שהיה על האי.”

 

ההחלטה הזאת של שנינו זה היה משהו נעים בתקופה הזאת, ואנחנו רואים כמה זה קיצוני כל השיח ברשתות החברתיות ומה קורה סביבנו, אז אם אפשר לרכך קצת, למה לא?”.

 

חושבים שאלינה לגמרי צודקת או אולי הגזימה? בואו לשתף אותנו בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

אלינה לוי לא פותחת על אלה איילון:”היא מפיצה רוע אינסופי”❗😱😳 . המודחת הטרייה שעוד צפויה לחזור למשחק לא חסכה ביקורת כלפי שורדת אחרת, הדוגמנית אלה איילון בדברים שחשפה בראיון לרן בוקר ב-ynet ❗🔥 . “כואב לי להמשיך לדבר על הילדה הזאת, לראות לאיזה מצב היא הגיעה באי, כואב לי לראות את התגובות עליה. אני חושבת שהיא הייתה בחוסר מודעות מוחלט, אני לא יודעת איך היא הגיעה למצבים כל כך קיצוניים.” 😲😲 . “היא מפיצה רוע אינסופי. פשוט עצוב לי עליה. אין לי כעס עליה, יש לי רק רצון עז לחבק אותה. אני מקווה שהיא תוכל להתפתח מהנקודה הזאת, ולהבין שהדמות הזאת שהיא תחזקה על האי לא תוביל אותה לשום מקום”. 😳😮 . מה דעתכם על הדברים שנאמרו על אלה ע”י אלינה❓ מסכימים איתה לגמרי או שממש ממש לא⁉️🤔 דברו אלינו בתגובות למטה 👇🏼👇🏼💥 #הישרדות #הישרדותVIP #הישרדות2020 #סקר #ראשבראש #באטל #דוקרב #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות