עומר ברבי נשאלה על הקשר עם עידן חביב וזה מה שקרה!

עומר ברבי נשאלה על הקשר עם עידן חביב וזה מה שקרה!

השמועה אומרת...

שתפו

עומר ברבי נשאלה על הקשר עם עידן חביב וזה מה שקרה!

השמועות ברשת לא מפסיקות לרוץ על הקשר בין האקסית של און רפאלי – הדוגמנית עומר ברבי(22) לבין השורד עידן חביב(40) ונראה שהשניים גם לא ממהרים לאשר או להכחיש את הזוגיות באמצעי התקשורת .

 

עומר נתפסה היום בחוף הים בתל אביב ע”י צלם פפראצי שניסה לברר מה בדיוק קורה בינה לבין עידן חביב ונראה שבמקום תשובות היא העדיפה לשמור על זכות השתיקה!

[quads id=”1″]

עומר ברבי נשאלה על הקשר עם עידן חביב וזה מה שקרה!

זה מה שקרה היום בחוף הים כשצלם פפראצי נתקל במקרה בברבי משתזפת יחד עם עוד חברה קרובה באחד החופים, היא נשאלה כמובן על הקשר הקרוב עם עידן חביב ועל השמועה שרצה על זוגיות נסתרת בת כמה חודשים.

 

ברבי שכנראה הייתה מוכנה למצב כזה של שאלות ברחוב ופפראצי מזדמן החליטה שלא לענות או לספק אילו תשובות על הזוגיות והקשר עם עידן חביב ולמעשה חוץ מלחייך לא סיפקה אף לא תשובה אחת, האם זה מחזק את החשדות או מפריח אותן לגמרי? צפו ותחליטו בעצמכם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

עומר ברבי שומרת על זכות השתיקה כשנשאלה על הקשר עם עידן חביב❗😱 . השמועות ברשת לא מפסיקות לרוץ על הקשר בין האקסית של און רפאלי – הדוגמנית עומר ברבי(22) לבין השורד עידן חביב(40) ונראה שהשניים גם לא ממהרים לאשר או להכחיש את הזוגיות באמצעי התקשורת 😳😳 . עומר נתפסה היום ע”י צלם פפראצי בחוף הים בתל אביב ונראה שחוץ מחיוך נבוך היא לא ממש סיפקה תשובות לשאלות שלו 🤭 . חושבים שהם מסתירים את הקשר❓או שאולי מדובר רק בשמועות⁉️🤔😯 בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼💥 #פפראצי #זוגיות #אהבה #קשר #סוד #שמועות #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות