הקטע הנדיר הזה של עידן חביב מהישרדות לא ישאיר עין אחת יבשה!

הקטע הנדיר הזה של עידן חביב מהישרדות לא ישאיר עין אחת יבשה!

אז חוץ מידיעות על קשרים רומנטיים אפשריים של הזמר והשורד עידן חביב, בין אם מדובר על משהו שמתבשל עם השורדת ירדן ג'רבי או לאחרונה גם שמועות על קשר נסתר עם הדוגמנית הצעירה עומר ברבי, עידן חביב סיפק לא מעט רגעים מרגשים בהישרדות ולא רק בעונה הנוכחית.

 

זו הייתה שנת 2008, מגדל האננס והשורד הצעיר(בן 28) עידן חביב מתמודד בעונה השנייה של הישרדות, "הישרדות איי הפנינה" ומגיע למקום התשיעי בלבד לאחר מהלך העברת שרשרת החסינות שלא צלח שגרם להדחתו.

הקטע הנדיר הזה של עידן חביב מהישרדות לא ישאיר עין אחת יבשה!

במהלך העונה מצאנו גם את הקטע המרגש הזה בו חשף חביב את קישורי השירה והנגינה שלו על הגיטרה והדהים את כולם עם השיר "אין פה מקום" (משתיי מילים אני הכי פוחד) אותו כתב על חבריו שנהרגו בשירותו הצבאי.

 

שמועה מצאה את הקטע המלא והנדיר הזה שנעלם לו מהרשתות החברתיות בעקבות המעברים והפיצולים של הערוצים המסחריים ואתם מוזמנים לצפות ולהגיב וכמובן להתרגש:

 

View this post on Instagram

 

שנת 2008, מגדל האננס והשורד הצעיר עידן חביב מתמודד בעונה השנייה של הישרדות, "הישרדות איי הפנינה" ומגיע למקום התשיעי בלבד לאחר מהלך העברת שרשרת חסינות שכולנו זוכרים 😯 . במהלך העונה מצאנו גם את הקטע המרגש הזה בו חשף חביב את קישורי השירה והנגינה שלו על הגיטרה והדהים את כולם עם השיר "אין פה מקום" (משתיי מילים אני הכי פוחד) אותו כתב על חבריו שנהרגו בשירותו הצבאי😢 . התרגשתם כמונו מהקטע❓שתפו אותנו בתגובות למטה ושתפו אותו לחברים💥👇👇 #הישרדות #הישרדותVIP #נוסטלגיה #מרגש #עצוב #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on