אסי בוזגלו משיק אתר חדש ותמונות לוהטות לצד דוגמנית!

אסי בוזגלו משיק אתר חדש ותמונות לוהטות לצד דוגמנית!

השמועה אומרת...

שתפו

אסי בוזגלו משיק אתר חדש ותמונות לוהטות לצד דוגמנית!
צילום: נוי דקל

חם, לוהט, רותח! אסי בוזגלו משיק קולקציית ביגוד ואופטיקה באתר חדש ומה שבעיקר תפס לנו את העיניים אלה התמונות שלו בפוזות למצלמה לצד דוגמנית צעירה ולוהטת.

 

השורד האהוד – השייח בוזגלו יצא היום עם אתר חדש למותג ההלבשה שלו מאריסול(חיבור המילים בספרדית MAR (ים) ו- SOL (שמש) שם הוא נראה צמוד מאוד לדוגמנית נועה ברק, איתו הוא נצפה כבר מספר פעמים בסטוריז שלו בהפקות אופנה למותג.

[quads id="1"]

אסי בוזגלו משיק אתר חדש ותמונות לוהטות לצד דוגמנית!
אסי בוזגלו לצד נועה ברק: השילוב הנכון – צילום: נוי דקל

היום בשעה 16:00 בדיוק השיק בוזגלו את האתר החדש שלו בו מוצעת קולקציית מותג הורד שלו(מאריסול) המכילה הלבשה לגברים ונשים וגם אופנת משקפי שמש ואופטיקה.

 

לצד החנות האלקטורנית של אסי, נשאלו מספר שאלות לא מבוקר על הדוגמנית הצעירה שלצידו, איתה הוא נראה צמוד צמוד ואכן מדובר בדוגמנית יחסית אלמונית מסוכנות "ג'נטיקס" בשם נועה ברק שכנראה תעשה את פריצת הדרך שלה החל מהחשיפה המאוד קרובה שלה לשייח בוזגלו.

 

אהבתם את החיבור של אסי לעולם הדוגמנות? בואו לפרגן לאסי בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

חם, לוהט, רותח! אסי בוזגלו משיק קולקציה לצד דוגמנית צעירה ואתר חדש❗😍 . השורד האהוד – השייח בוזגלו יצא היום עם אתר חדש למותג ההלבשה שלו מאריסול. חיבור המילים בספרדית MAR (ים) ו- SOL (שמש) שם הוא נראה צמוד מאוד לדוגמנית נועה ברק, עליה לא הפסקתם לשאול בפרטי ❗😳 . אהבתם את החיבור שלו לעולם הדוגמנות⁉️ פרגנו לאסי בתגובות למטה 👇👇 #דוגמנות #מותג #מאריסול #הישרדות #הישרדותVIP #חדש #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות