לא מה שחשבתם: האהבה הגדולה של ירדן ג'רבי נחשפת!

לא מה שחשבתם: האהבה הגדול של ירדן ג'רבי נחשפת!

אין ספק שלאט לאט אבל בבטיחות רבה, ירדן ג'רבי הפכה להיות השורדת המועדפת ע"י הצופים. לא מאמינים? כדאי שתצפו בסקר של אתר שמועה ותראו מי מדורגת במקום ה-1, עכשיו גם נחשפת חיבתה הגדולה ל.. ולא הפעם זה לא עידן חביב.

 

המדליסטית האולימפית בעלת 162,000 העוקבים ברשת האינסטגרם הפכה להיות שם דבר לא רק בענף הספורט, אלה גם בעולם הבידור הנוצץ, וכל זאת בעקבות הדרך המרשימה שעשתה בתוכנית "הישרדות VIP" ולגמרי בצדק, ומה לגבי האהבה הגדולה שלה בחיים? מסתבר שמעבר לספורט ולרומן שהצמידו לה לעידן חביב יש משהו הרבה יותר גדול.

 

לא מה שחשבתם: האהבה הגדול של ירדן ג'רבי נחשפת!
המעריצים היו רוצים: פוטושופ מעמוד המעריצים yarden._loveyou באינסטגרם

מי שעקב בדריכות אחר השורדת הפייטרית ברשתות החברתיות בטח שם לב שג'רבי לא מעט פעמים העלתה תמונות וקטעי וידאו בסטוריז שלה בה היא סביב בשר – בשר ועוד בשר, אם זה לא היה נראה לעין בתוכנית שרק חיכתה להסתער על ההמבורגר העסיסי, אז באירוע פרטי שהיה לאחרונה עם השף רותם צ'וצ'ו היא גם הדגימה את שמחת החיים המקסימלית שלה שנובעת מבשר עסיסי ואיכותי בו טיפלה במסירות וגם כמובן טעמה.

לא מה שחשבתם: האהבה הגדול של ירדן ג'רבי נחשפת!

אז כן, למרות שאת ירדן אנחנו רואים בעיקר על המרקע בזמן הפרסומות כאשר היא מפרסמת מוצרי חלבון חלביים לבית GO של תנובה, נראה כי הפטיש האמיתי שלה הוא לבשרים מין השורה הראשונה, דבר שגורם לה להיות אף פופלארית ביותר בקרב המין הגברי. "מתחילים איתי המון" סיפרה ג'רבי ממש לאחרונה, ואנחנו בכלל לא מתפלאים אם נצרף את האהבה והתשוקה שלה לבשר לרשימת הפלוסים של בן הזוג העתידי המבוקש.

לא מה שחשבתם: האהבה הגדול של ירדן ג'רבי נחשפת!