דרמת ענק בגמר הישרדות: מי הציע כסף בתמורה להצבעה!?

דרמת ענק בגמר הישרדות: מי הציע כסף בתמורה להצבעה!?

רגע לפני שהעונה אולי הכי ארוכה בתולדות "הישרדות" ישראל מסתיימת לה, דרמה גדולה חדשה עולה לאוויר. האם זוכה "האח הגדול" והפיינליסט ישראל אוגלבו הציע לשורד והמושבע בני ברוכים סכום לא קטן בתמורה לקול שלו בגמר?! המשיכו לקרוא

 

טיוח ומרמה בהפקת הערוץ על קו הסיום? העיתונאי רן בוקר פרסם היום כי בהפקה בודקים טענות על כך שישראל אוגלבו הבטיח כ-100 אלף שקל לבני ברוכים בעד הצבעה עבורו בגמר ואף נחשף כי לאסי בוזגלו יש הקלטה של ברוכים בנושא.

 

דרמת ענק בגמר הישרדות: מי הציע כסף בתמורה להצבעה!?

לפי גורמים הקשורים לפרשיה הזו, מסתבר שכבר שחזרו מאיי הפיליפינים, השורד אסי בוזגלו עשה שיחה עם בני ברוכים ובה תהה אם בני קיבל הצעה של כסף בתמורה לקול מישראל אוגלבו.

 

מאותם גורמים עוד נמסר כי בוזגלו אף טען שיש לו הקלטה של ברוכים מספר על כך. לאחר שהנושא הזה עלה בחזרות לגמר התוכנית, נראה כי מתמודדי העונה הבינו שהדבר הבא נאמר בכלל בצחוק.

 

 

 אחד המתמודדים הגיב בתקשורת לפרשה בצורה הבאה:"על האי דיברנו בינינו כל הזמן ואמרנו שנחלק בינינו את הפרס, אף אחד לא חשב שזה ברצינות".

 

מתמודד נוסף שיתף: "הייתה שיחה מיד עם החזרה מהאי, בין בוזגלו לברוכים, וברוכים הרגיש שזאת הייתה שיחה מוזרה. הוא לא הבין מה תכליתה".

 

בערוץ רשת נעשית בדיקה בנושא ומהפקת הישרדות נמסר: "כל טענה שעולה בכל העונות של 'הישרדות' נבחנת במלוא הרצינות על ידי חברת ההפקה ובעלת הפורמט, וכך גם הפעם".

 

תיקו ראש בראש בגמר הישרדות? ירדן ג'רבי וישראל אוגלבו

אז מי הולך לקחת את הגמר של הישרדות? ובכן: יש מצב גדול שיהיה הפעם תיקו בין ישראל אוגלבו לירדן ג'רבי על פי שקלול קולות אפשריים של המושבעים ובמצב כזה ייתכן ויהיה מבחן אש ביניהם או אופציות אחרות כגון התערבות של הקהל בהצבעות מהבית או הצבעה של אסי ועידן כקולות נוספים!

 

עדכון: לאחר בדיקת עניין מכירת הקול בגמר, בוטל הקול בהצבעה המכרעת מה שגרם לתיקו בין אסי לישראל והצבעה חוזרת של חבר המושבעים כולל עידן וירדן שהודחו מיידית. ומשם בהצבעה של חבר המושבעים אסי בוזגלו נבחר להיות השורד המנצח!