חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הלם! קארין סנדל מגיבה על הזכיה של אסי בהישרדות "גנבה לאור יום"

הלם! קארין סנדל מגיבה על הזכיה של אסי בהישרדות “גנבה לאור יום”

השמועה אומרת...

שתפו

הלם! קארין סנדל מגיבה על הזכיה של אסי בהישרדות "גנבה לאור יום"

הדרמה והאסטרטגיות לא נגמרו על האי בפיליפינים? אסי בוזגלו אומנם הוכרז כזוכה הגדול של “הישרדות VIP” לאחר הצבעה חוזרת של המושבעים בלייב! אבל נראה כי פסילת הקול שהביאה לתיקו בין ישראל לאסי גרמה לבת הזוג של אוגלבו, הכדורגלנית קארין סנדל לתגובה חריפה במיוחד!

 

כמו שפרסמנו לכם קודם לכן היום, הפקת התוכנית חקרה מקרה מאוד חמור שפורסם מוקדם יותר היום אצל רן בוקר, בו לכאורה ישראל אוגלבו רצה לקנות מבני ברוכים את הקול שלו במועצת השבט המכרעת בתמורה ל-100,000 ש”ח.

 

מסתבר שלאחר התייעצות עם בעלי הפורמט העולמי של הישרדות, הקול של אחד השורדים שביצעו את ניסיון הקניה והמכירה של הקול בוטל, מה שגרם לטענת קארין להעלות את הסטורי הבא לפתוח באש חזיתית מול ההחלטה הזו של ההפקה:

[quads id=”1″]

 

הלם! קארין סנדל מגיבה על הזכיה של אסי בהישרדות "גנבה לאור יום"

כאשר חזרו השורדים מהפיליפינים, פורסם כי אסי בוזגלו עשה עם בני ברוכים שיחה ובה לכאורה הצליח למשוך ממנו את ווידוי על מכירת הקול, אסי טען לדברי מקורבים שיש לו את הקלטת השיחה ואם נחבר את כל הפאזל ייתכן והמהלך האסטרטגי הזה בחיים האמיתיים בעצם למצב שבו ישראל קיבל קול אחד פחות, וממצב של 3 קולות הגיע ל2 קולות ובעצם לתיקו הזה עם אסי שגרם להצבעה מחודשת של המושבעים!

 

לא רק היא הייתה בהלם: ניקול רזניקוב והבשורה על ביטול הקול

[quads id=”1″]

לא ברור עדיין אם לישראל יש תגובה משלו למה שקרה בגמר מול אסי אבל בטוח שאם לחברה שלו היה צורך לשתף את המשפט:”ככה נראת גניבה לאור יום חברים. אין ברכה בזה” אז כנראה שנשמע על כך ממש בקרוב!

הלם! קארין סנדל מגיבה על הזכיה של אסי בהישרדות "גנבה לאור יום"
ימשיכו להיות חברים? אסי בוזגלו וישראל אוגלבו

 

למי שכן הייתה תגובה לפרסום הזה של קארין סנדל ברשת האינסטגרם היא עדי בוזגלו, אשתו של אסי שכתבה בתגובה לפרסום הידיעה את הדברים הבאים:“מלאכתם של צדיקים נעשת בידיי אחרים. בעלי אתה גאווה לעולם, לא סתם זכית בדאבל. שכל הממורמרים יעשו בדק בית אצלהם ושיתנו לנו לחגוג בשקט ומי שלא טוב לו יום טוב לו”. אווץ’

[quads id=”1″]

מסכימים עם קארין סנדל שהגמר היה מכור או עם עדי בוזגלו שצריך לדעת להפסיד בכבוד, בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

דרמת ענק בעקבות גמר הישרדות: הלילה לא נלך לישון⁉️😱 . בת הזוג של ישראל אוגלבו, קארין סנדל לא שותקת ויוצאת נגד הזכייה של אסי בוזגלו בגמר הישרדות וי.איי.פי וזה נגמר בפיצוץ עם אשתו של אסי, עדי בוזגלו❗❗💥😳 . קארין העלתה סטורי עם תמונה של אסי בוזגלו בעת הזכייה בתואר השורד האחרון בתוספת כיתוב:”ככה נראת גניבה לאור יום חברים. אין ברכה בזה” והרשת עלתה בלהבות בתוך דקות ספורות❗🔥😨 . מי שהרימה את הכפפה בלי לחשוב פעמיים והגיבה לסנדל באינסטגרם היא עדי בוזגלו שמהרה להגן על בעלה בעקיצה חזרה:”מלאכתם של צדיקים נעשת בידיי אחרים. בעלי אתה גאווה לעולם, לא סתם זכית בדאבל. שכל הממורמרים יעשו בדק בית אצלהם ושיתנו לנו לחגוג בשקט ומי שלא טוב לו יום טוב לו”❗😱 . מסכימים עם קארין שהגמר היה מכור❓או עם עדי שצריך להפסיד בכבוד⁉️🙄 בואו נשמע מה יש לכם להגיד על זה בתגובות👇🏼👇🏼 #ראשבראש #פיצוץ #דוקרב #סקר #בלאגן #הישרדות #הישרדותVIP #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות