השמיים פתוחים: שורדי ה-VIP עלו על טיסה לפיליפינים - הרשימה המלאה!

השמיים פתוחים: שורדי ה-VIP עלו על טיסה לפיליפינים – הרשימה המלאה!

השמועה אומרת...

שתפו

השמיים פתוחים: שורדי ה-VIP עלו על טיסה לפיליפינים - הרשימה המלאה!

נראה שלשורדים החדשים שהוזנקו היום לסבב טיסות כאשר המטרה הסופית היא איי הפיליפינים יש מספר סיבות להתרגש. לא רק שיככבו בעונה הבאה של הריאלטי האהוב בערוץ 13 ויהיו בעלי סיכוי לזכייה במיליון ש”ח. הם גם בין הבודדים שנהנים לפרוץ את גבולות השמיים לארץ הרחוקה למרות שמגבלות הקורונה טרם הוסרו סופית.

 

המנחה גיא זוארץ מחכה כבר לשורדים החדשים שינחתו באיי הפיליפינים לצורך צילומי העונה החדשה והיום בבוקר יצאו השורדים מטיסה בנתב”ג למסע שלהם אל האי שלא מסתכם בטיסה ישירה אלה בנחיתה ראשונה בדובאי משם ימשיכו לטיסה המיועדת לפיליפינים וגם אז מחכה להם מסע של נסיעות נוספות ובידוד עד ההגעה ליעד הנכסף.

[quads id=”3″]

אז אפשר לחשוף סופית את רשימת השורדים המלאה וגם חלק מהשורדים שנתפסו בעדשות הפפראצי רגע לפני הטיסה. כוכבי “האח הגדול” לדורותיהם: אודליה סויסה, גדי פניבילוב ומעיין אשכנזי. כוכבי “הישרדות” לדורותיהם: מייקל לואיס, ליה גיל.

 

כוכבי הריאלטי “הבוזגלוס”: פאני בר מוחא ואוהד בוזגלו. כוכבת “המירוץ למילון” וכובת “מאסטר שף”: אלה אייבינדר, ג’קי אזולאי.

[quads id=”5″]

 

אוהד בוזגלו: ילך בעקבות אחיך אסי אל הניצחון?

כוכבים נוספים מעולם הבידור, התרבות והספורט הישראלי שעלו על הטיסה ויככבו כשורדים בעונה הקרבה: יובל שם טוב(יובל המבולבל), ליזה ביך, הנרי דוד, דודו אוואט, קובי מאור, דן דן בולוטין, ורד בוסקילה, שירה פרבר ויהונתן בשן.

[quads id=”1″]

השמיים פתוחים: שורדי ה-VIP עלו על טיסה לפיליפינים - הרשימה המלאה!
ליזה ביך, גם היא תגיע לאי הסלבס הפילפינים.

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות