זוהר שטראוס חושף את האמת מאחורי הישרדות והתקרית עם ישראל אוגלבו!

זוהר שטראוס חושף את האמת מאחורי הישרדות והתקרית עם ישראל אוגלבו!

חשבתם שהתקרית בין ישראל אוגלבו לזוהר שטראוס נגמרה בזה שאחרי שישראל פתח על זוהר ש‫"לא משנה כמה פעמים שיחקת גנגסטר, אתה עדיין שטראוס" הוא התנצל בפני זוהר והכל חזר לקדמותו?? אז חשבתם.

 

זוהר שטראוס החליט לפתוח בשיחת וידאו או יותר נכון, מעיין ראיון בזום מול רן שריג ודנה ספקטור:"שברתי 3 צלעות פרקתי את עצם הבריח אחרי 5 דקות" .

 

הוא גם סיפר על כך שהרקע לריב עם ישראל אוגלבו לא באמת היה סתם עניין חולף או אקראי ואם זה לא מספיק, הוא הודה שבהפקה הקטינו את הפגיעה שלו כדי להמשיך הלאה את המשחק!

זוהר שטראוס חושף את האמת מאחורי הישרדות והתקרית עם ישראל אוגלבו!
הנזק שנגרם טואטא מתחת לשטיח?

אז בעצם כל הבלאגן התחיל עוד במשימה הראשונה בתחילת התוכנית!? זוהר אמר:"הרקע לריב עם ישראל הוא לא סתם עניין, זה היה סתם עניין שגרם לנזק אמיתי ומשמעותי שהשפיע לי על המשחק".

 

רן שריג שאל אותו בעקבות הדברים:"אז הם הקטינו ברשת את הפגיעה שלך כדי שלא…(נקטע)"

 

זוהר שטראוס:"הם הקטינו.." והמשיך לתאר את הנזק שנגרם לו.

 

המומים מהחשיפה של זוהר? בואו להגיד לנו מה אתם חושבים בנושא:

 

View this post on Instagram

 

הלם אמיתי: האמת בהישרדות נחשפת לראשונה❗😱 . זוהר שטראוס פותח בזום עם רן שריג ודנה ספקטור:"שברתי 3 צלעות פרקתי את עצם הבריח אחרי 5 דקות"❗😮 . הוא גם מספר על כך שהרקע לריב עם ישראל לא באמת היה סתם עניין ואם זה לא מספיק, הוא מודה שבהפקה הקטינו את הפגיעה שלו כדי להמשיך הלאה את המשחק❗❗😯 . המומים כמונו ממה שניסו להסתיר מאיתנו❓או חושבים שהוא סתם מגזים⁉️ כתבו לנו מה דעתכם 👇🏼👇🏼 #הישרדות #פציעה #שוק #הלם #שבר #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on