חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יוצא הישרדות נגד אסי בוזגלו:"אסי בוזגלו החצוף הזה... אני הזדעזתי!"

יוצא הישרדות נגד אסי בוזגלו:”אסי בוזגלו החצוף הזה… אני הזדעזתי!”

השמועה אומרת...

שתפו

יוצא הישרדות נגד אסי בוזגלו:"אסי בוזגלו החצוף הזה... אני הזדעזתי!"

אסי בוזגלו, הכוכב העולה של “הישרדות VIP” ו”הבוזגלוס” מנצל היטב את החשיפה שלו במדיה ופתח אתר ברכות, אירועים וכמובן מרצ’נדייז עם טאץ’ אישי, והמחירים? אם תשאלו את שורד העבר נתי שדה, הוא לא חושב שמדובר במציאה גדולה.

 

אז כמה תשלמו באתר של אסי על איזה מוצר? ברכה תעלה לכם 100-150 ש”ח, שיחה אישית בלייב של 8 דקות תעלה לכם 350 ש”ח, הגעה של אסי למסיבת יום הולדת פרטית למשך 45 דקות כולל גלויות לאורחים וכולל כדור חתום 6,000 ש”ח. וגולת הכותרת: הגעה של בוזגלו לאירוע לשעה כולל גלויות חתומות וכדור עם חתימה מקורית שלו תעלה לכם 12,000 ש”ח וזה לא כולל כמובן עלויות נוספות כמו נסיעה, לינה, טיסה במידת הצורך.

 

יוצא הישרדות נגד אסי בוזגלו:"אסי בוזגלו החצוף הזה... אני הזדעזתי!"
צילום מסך מתוך האתר של אסי בוזגלו

[quads id=”1″]

השורד לשעבר, נתי שדה, ממש לא אהב את המסחור ולא הבין איך אסי מרשה לעצמו לעשות כך: “אסי בוזגלו חברים – כשהתחיל מבול ההודעות והבקשות במסגרת 15 דק התהילה שלי, הבטחתי לעצמי שלא משנה כמה זמן זה ייקח אני אענה לכל אחד ואחת! כי ידעתי שזה זמני ואמרתי ‘תהיה נחמד, לא תמות מזה’ וכן, זה היה קשה לקבל עשרות אלפים של הודעות ובקשות לברכות אבל לאט ובטוח עניתי על כולן כמעט בלי יוצא מן הכלל”.

 

“היו גם מקרים שביקשו ממני לבוא לאירועים – לחלקם לא יכולתי להגיע ולחלקם כן הצלחתי להגיע, אבל מעולם לא חשבתי להתעלם ובטח ובטח לא חשבתי לקבל על זה כסף! זה חלק מהסערה הטובה הזאת של הריאליטי כך תמיד אמרתי. “

יוצא הישרדות נגד אסי בוזגלו:"אסי בוזגלו החצוף הזה... אני הזדעזתי!"
צילום מסך מתוך האתר של אסי בוזגלו – אירוע נא בין 6000 ל-12000 ש”ח לא כולל עלויות נוספות

אני מכיר כמה סלבס פה בארץ ובואו נגיד באנדרסטייטמנט שהם קצת יותר מוצלחים ומוכרים מאסי בוזגלו ומעולם לא שמעתי שמישהו דורש כסף על ברכות, שידור לייב או על הגעה לאירוע, כל מי שאני מכיר עושה את זה כהוקרה על החיבוק שהוא מקבל מהקהל. אסי בוזגלו החצוף הזה שאם לא היו קוראים לאח שלו מאור אז אף אחד לא היה מלהק אותו, מפרסם היום את הזבל הזה…אני הזדעזתי, אסי בוזגלו חברים!”.

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

אסי בוזגלו חברים 👏🏻👏🏻👏🏻 – כשהתחיל מבול ההודעות והבקשות במסגרת 15 דק התהילה שלי, הבטחתי לעצמי שלא משנה כמה זמן זה ייקח אני אענה לכל אחד ואחת! כי ידעתי שזה זמני ואמרתי:”תהיה נחמד, לא תמות מזה” וכן, זה היה קשה לקבל עשרות אלפים של הודעות ובקשות לברכות אבל לאט ובטוח עניתי על כולן כמעט בלי יוצא מן הכלל…. והיו גם מקרים שביקשו ממני לבוא לאירועים- לחלקם לא יכולתי להגיע ולחלקם כן הצלחתי להגיע. אבל מעולם לא חשבתי להתעלם ובטח ובטח לא חשבתי לקבל על זה כסף! זה חלק מהסערה הטובה הזאת של הריאליטי כך תמיד אמרתי. – אני מכיר כמה סלבס פה בארץ ובואו נגיד באנדרסטייטמנט שהם קצת יותר מוצלחים ומוכרים מאסי בוזגלו מעולם לא שמעתי שמישהו דורש כסף על ברכות ואו שידור לייב ואו על הגעה לאירוע, כל מי שאני מכיר עושה את זה כהוקרה על החיבוק שהוא מקבל מהקהל…. והנה אסי בוזגלו החצוף הזה שאם לא היו קוראים לאח שלו מאור אז אף אחד לא היה מלהק אותו, מפרסם היום את הזבל הזה…אני הזדעזתי!! אסי בוזגלו חברים 🤮🤮🤮

A post shared by Nati Sade | נתי שדה (@nati_sade) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות