זהירות ספוילר!? ליהיא גרינר ושמחה גואטה צמודות!

זהירות ספוילר!? ליהיא גרינר ושמחה גואטה צמודות!

השמועה אומרת...

שתפו

שמחה וליהיא לא נפרדות
נראה ששמחה וליהיא מעולם לא נפרדו למרות הפיצוץ שהיה ביניהן בהישרדות והן חברות טובות מאז שחזרו לארץ לאחר ששמחה הצטלמה לקמפיין מחוכים של גרינר

 

זה אולי הצטייר בהישרדות שהן לא ממש מסתדרות אבל עושה רושם שבכל מה שקשור למאחורי הקלעים של התכנית, הקשר בין שמחה לליהיא רק משתבח. אולי זה מסמן על עתידן בהישרדות?(ספוילר – הברית בין נעמה וג’ובאני תמשיך?) השתיים הפכו לחברות הכי טובות מאז ימי הישרדות מה שמרמז על ברית משותפת של השניים.

[quads id=”5″]

העונה של הישרדות בעיצומה ואחת המתמודדות שעלו על בגד ים ואולי גם תזכה בפרס היא שמחה גואטה. מדובר בביתו של חבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה מש”ס, שהתחתנה באחת החתונות היקרות ביותר בישראל.

 

אחרי ששמחה כבר כיכבה על המסך ב”להיות זמרת” וניסתה לתת את קולה בשיר ללא הצלחה גדולה,  היא הולכת להופיע הרבה מאד פעמים על המסך בעונה הקרובה של הישרדות. אתם לבטח תוהים מה הקשר בין מישהי שהיא בכלל חרדית שגדלה בבני ברק וכיום היא מבת ים לבין ליהיא גרינר? ובכן גם אנחנו שאלנו את עצמנו את השאלה הזאת אבל מתברר שבהישרדות הכל יכול להיות. מעניין מה אבא יגאל שעד כה צידד בבת שלו בכל ההחלטות חושב על העובדה שהיא רצה בחוף אחד עם שלל גברים לצידה.

[quads id=”10″]

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות