חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תחזית קלפי טארוט שבועית לפי המזלות

תחזית קלפי טארוט שבועית לפי המזלות: 06.12.2020 – 12.12.2020

טארוט מזלות

השמועה אומרת...

שתפו

רב סרן שמועתי

אילנית בן שושן

בעלת המרכז הרוחני
ללימוד ייעוץ והכוונה
052-2272020

התחזית השבועית למזלות באמצעות קלפי הטארוט ריידר העולמיים בנויה כדי לעזור לכם לפענח את המסר השבועי שלכם מקלפי הטארוט. אז מה צפוי לכם בקלפים השבוע?

 

לכל מזל בגלגל המזלות יתפח כאן אצלנו באתר קלף מדי שבוע, הקלף הזה יחשוף לכם את מסעכם השבועי ופתוח לפענוח מזוויות שונות לכל אדם בצורה המותאמת לו, להסבר מפורט על השיטה לחצו כאן

 

מזל גדי – חמישה מטות

זהירות! שבוע רגיש תרגישו חסרי סבלנות, אל תמהרו להסיק מסקנות ולהתפרץ, יכול להיות שאתם מעט לחוצים, וזה מעיד על חוסר סבלנות, תשמרו על איפוק תוך כמה ימים דברים יסתדרו.

 

מזל דלי – תשעה מטות


חשדנות ! אתם חשדנים בזוגיות, עבודה , שותפים עסקיים, אין סיבה! האופי שלכם הוא קודם כל להיזהר ולהישמר לכם אתם לא בוטחים או סומכים מהר, לכן בשבוע הזה תשמרו את החשדנות לעצמכם, כי אחרת תפסידו אדם יקר בגלל חשיבה שגויה.

[quads id=”1″]

מזל דגים – שבעה מטבעות

בשבוע זה תרגישו מעט מאוכזבים בגלל השקעה או סכום כסף שציפיתם לקבל וזה לא יהיה בהתאם לציפיות שלכם, תשמרו על אופטימיות ואל תהיו מאוכזבים כי אתם תקבלו סכום כסף, אל תשקיעו אותו בכלום כרגע, אלא תשמרו אותו להשקעה בטוחה בעתיד הרחוק יותר.

 

מזל טלה – מלך החרבות

שבוע שבו תצטרכו לבחור החלטה חשובה בנושא הקריירה, יש לכם רעיונות שזה הזמן הנכון עבורכם להוציא אותם אל הפועל, תסמכו על האינטואיציה ותבחרו תאריך שבו אתם מתחילים מחדש.

[quads id=”1″]

מזל שור – תשע חרבות

דאגות מיותרות בגדול זה שם המסר, כרגע יש בעיה או פחד מסוים מהעתיד הקרוב, תנסו לשמור על אמונה ורוגע ואני בטוחה שהכל יסתדר לטובה.

 

מזל תאומים – שבעה גביעים

אשליות! תנסו לא להשלות אחרים לגביי הבטחות שלא תוכלו לעמוד בהם או ההיפך לצפות למשהו שאתם יודעים שהסיכוי להשיג אותו הוא מאוד קלוש, במיוחד בנושא הרגש והזוגיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות