חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אבא של דניאל לוין יוצא להגנת בנו:"חובה להציף את הצד האלים והכוחני של רמי!"

אבא של דניאל לוין יוצא להגנת בנו:”חובה להציף את הצד האלים והכוחני של רמי!”

השמועה אומרת...

שתפו

אבא של דניאל לוין יוצא להגנת בנו:"חובה להציף את הצד האלים והכוחני של רמי!"

אתמול בלילה רגע אחרי שחזר השידור החי בערוץ 26 קרה מקרה הגובל באלימות בין הדייר רמי ורד לדייר דניאל לוין שאומנם צונזר מהצופים אך העמיד את כל בית “האח הגדול” על הרגליים ובעקבותיו נפתח שיח נוסף וחריף יותר בעניין אלימות כלפי נשים.

 

לאחר שהדייר יהודה יצחקוב השווה את ההתנהגות של רמי ורד להתנהגות של גבר מכה ואחר כך מבקש סליחה, וקארין יצאה נגד חבריה הטובים לינור ותום רק בשביל להציף את הנקודה שמה שרמי עשה לא בסדר ולא תקין. גם אבא של דניאל יוצא עכשיו למתקפה נגד ורד ולהגנת בנו או בעצם להגנת לינור?

[quads id=”1″]

איתן לוין, אביו של דניאל העלה פוסט ובו התייחס להתנהגות של רמי כלפי לינור ופחות התייחס למה שקרה בינו לבין בנו דניאל. איתן הסביר לשמועה מדוע:“בחרתי שלא להתייחס לעצם העובדה שרמי תקף את דניאל על כך שהוא העז לדבר עם לינור.”

 

“התגובה המזועזעת של כל דיירי הבית מדברת בעד עצמה. לי היה חשוב להציף את הצד האלים והכוחני של רמי כלפי לינור, דבר פסול שמתכתב לחלוטין עם תופעת האלימות כנגד נשים.”

אבא של דניאל לוין יוצא להגנת בנו:"חובה להציף את הצד האלים והכוחני של רמי!"

[quads id=”3″]

ואלו הדברים שהיו לאיתן לכתוב בעניינו של הדייר רמי ורד:

 

הפוסט הזה הוא לא על דניאל, למרות שרמי ורד יצא עליו אתמול בכל הכוח, רק כי הוא העז לדבר עם לינור. הפוסט הזה הוא על אלימות נגד נשים. הפוסט הזה הוא על גברים אלימים ועל כתובת שמרוחה בענק על הקיר. הודות לאח הגדול אנחנו זוכים להצצה נדירה כיצד מתפתחת, צומחת וגדלה אלימות של גבר כנגד בת הזוג שלו. זו כרוניקה ידועה מראש במיטבה.

 

כעת כבר איש לא יוכל להשתומם ולהגיד: ״לא ראינו את זה מגיע. זה בטח שיגעון של רגע״. אז זהו שלא. זה שיגעון שנבנה וגדל מיום ליום. בעולמו של רמי ורד נוהגים לומר שאקדח שמופיע במערכה הראשונה, יירה בשלישית.

[quads id=”5″]

אבא של דניאל לוין יוצא להגנת בנו:"חובה להציף את הצד האלים והכוחני של רמי!"

מה שאנחנו רואים בימים האחרונים על המסך זו לא אסטרטגיה. זו אובססיה. אובססיה של גבר אלים שמוצא פורקן להתקפי הזעם והקנאה שלו על גבה של מי שאימץ כבת הזוג שלו (וזה ממש לא מעניין אותי בן כמה הוא או בת כמה היא).

 

את הפוסט הזה אני כותב כאבא, כהורה, כצופה בתוכנית, כאזרח מודאג – ולא כאבא של דניאל. הפוסט הזה נועד להתריע ולפקוח עיניים. אני מתבונן באופן שרמי מדבר עם לינור, אני מקשיב לטקסטים, אני קורא את שפת הגוף – ועוברת בי צמרמורת מקפיאה.

[quads id=”1″]

אני מזהה את המבט המפוחד שלה בעיניים, אני מאזין לטקסטים שהוא אומר לה ואני נחרד. ללא ספק הבחורה החכמה והחדה הזו במצוקה והיא כנראה לא מבינה את המשמעות, כי אין לה את היכולת לראות ולשמוע את מה שאנחנו הצופים עדים לו.

אילו לינור היתה הבת שלי, כנראה הייתי מגיע לנווה אילן ומחלץ אותה מהסכנה שהיא נמצאת בה. מצד שני אני יודע שכל עוד דניאל בסביבתה, וללא קשר לאופן המדהים שבו הוא הגיב למתקפת הזעם של רמי כלפיו, דניאל לא יהסס לרגע לנטרל את התוקף. אני גם סומך על האח הגדול שכבר הציב מאבטחים מעבר לדלת.

[quads id=”1″]

לסיום כששאלנו את איתן אם פנו אל ההפקה או שלחו נזיפה בנושא האלימות הוא הגיב:“אני סומך לגמרי על ההפקה שהם עם אצבע על הדופק.”

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות