אלמוג חדד יוצאת בתגובה נגד דיוויד דימוס:”ביזיון, מתנהג בבריונות ומקניט אנשים”

השמועה אומרת...

שתפו

התיוג של שמועה שעשה בלאגן ברשת? לאחר שיוצא “האח הגדול” דיוויד דימוס עלה שלשום בלייב בפייסבוק בתוכנית TVGRAM ובין היתר פתח לא מעט דברים לא סימפטיים יחד עם המנחה שי מלול על יהודה יצחקוב, בת זוגתו אלמוג חדד החליטה שהיא חייבת לתת תגובה חריפה במיוחד!

 

לאחר שהעלנו כאן באתר שמועה כתבה על הלייב המדובר שבו השתתף דיוויד ובין היתר טען כי במידה ויהודה יצחקוב היה מגיע לכאורה לגמר “האח הגדול” לולא המקרה עם רמי ורד – זו הייתה “תעודת עניות” לקהל המצביע לצד הלצת המנחה שי מלול לגבי רמת האינטלקט של יהודה, אלמוג החליטה שהיא לא מוותר והעלתה בסטורי שלה את הדברים הבאים:

[quads id=”3″]

אלמוג חדד יוצאת בתגובה נגד דיוויד דימוס:"ביזיון, מתנהג בבריונות ומקניט אנשים"

“נכנסתי לסטורי וראיתי שברבע שעה הזאת היא קיבל איזשהו פאנל שאין לי מושג מהו ובחר להעביר את כל הרבע שעה שלו על יהודה ולזלזל, ולצעוק אהבת חינם. ולבוא ולהגיד איך מתנהגים לנשים בזמן שהוא תוקף את אותן בחורות שמגיבות לו וזה קצת לא לרוחו, או לזלזל באינטליגנציה של הקהל כי כשהוא יצא הוא קיבל בראש.”

 

“אז לפני שאתה בא ואתה רוצה להגיד מהי דרך ולהביא איתך איזה משהו, ערך נוסף או לא יודעת.. קיבלת במה בפריים טיים. בחרת להראות כנראה בדיוק מי אתה בגלל זה אחרי שעה וחצי יצאת החוצה.”

“וזה לא נגמר שם, אלמוג המשיכה בדברים לכיוונו של דיוויד:”אז בבמה שקיבלת בחרת להראות איך אתה מתנהג ולבוא להגיד לבן אדם שהוא לא רצוי ולקרוא למתמודד אחר  אשכנזי לבן ולהתנהג באמת בבריונות ולהקניט אנשים כדי אולי לשים את עצמך באיזשהו מקום קצת יותר גבוהה, ואם כבר דיברת על חוסר ביטחון, אז זה בדיוק המקום שממנו כנראה אתה מגיע.”

 

וסיימה בדברים:“להתמודד עם בן אדם כמו יהודה  ועכשיו אני מדבר בתור צופה זה קצת החזיר אותי אחורה, זה בזיון! ואז להתקבל לאיזה פאנל ולשבת בשעה ולהגיד מה זה אהבת חינם ולכעוס על הקהל כי הוא לא אוהב אותך.. נראה שנתת להם את כל הסיבות לעשות את זה”

 

ואז היא המשיכה בתגובה החריפה שלה למנחה שי מלול:“לפני שאתה בא ומזלזל במהנדס שיהודה בגילך המפולג, אתה לעולם לא תגיע לחוכמה שיש לו. ואגב בפסיכומטרי גם לשם אתה לא תגיע ובינתיים תמשיך לעשות את הפאנלים האין לי מושג מה ולבקש מאנשים לעשות לך לייקים או שאולי ישתפו את התוכנית כדי שיהיה לך צופה שתיים”

[quads id=”5″]

צפו בתגובה המלאה:

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות