חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אורן חזן נגד מירי כהן הפיצוץ שגרם ללחץ דם גבוהה:"עושה פה ספין של שקל וחצי"

אורן חזן נגד מירי כהן הפיצוץ שגרם ללחץ דם גבוהה:”עושה פה ספין של שקל וחצי”

השמועה אומרת...

שתפו

אורן חזן נגד מירי כהן הפיצוץ שגרם ללחץ דם גבוהה:"עושה פה ספין של שקל וחצי"

הרוחות הסוערות והפיצוצים בבית “האח הגדול VIP” ממשיכים גם לתוך היום ה-25 ורבות לכך בזכות המשימה הסודית השבועית אליה הדיירים עדיין לא מודעים – רשימת ההדחה הלא אמיתית שהרכיבו הדיירים ובה: שרית, אור, עומר וג’קו גרמה ללא מעט מתחים בבית וגם לפיצוץ כנראה בלתי נמנע בין אורן חזן למירי כהן.

 

אחרי שחשפנו לכם כאן בשמועה שמירי כהן היא הדיירת שאושפזה הערב בבית “האח הגדול”, מתברר שייתכן וחלק ממצבה הרפואי אליה הגיע אתמול בלילה קשור למשימה השבועית שהייתה בשיאה בליל אמש.

[quads id=”3″]

אורן חזן נגד מירי כהן הפיצוץ שגרם ללחץ דם גבוהה:"עושה פה ספין של שקל וחצי"

מירי חשפה בשיחה בחצר עם הדיירים שהיא התעצבנה על כך שאורן אמר לה ולעומר שמדובר ב”צביעות” בעקבות המשימה אמש לאחר שהם לא הצליחו לבחור בדייר להדחה והרימו שלט ריק ותארה בכעס:“אוי ואבוי איזה חוסר כבוד, חוסר ערכים, חוסר עקרונות, על מה? אני פגעתי בו? אני לא פגעתי באנשים. אני אומרת מה שיש לי להגיד על סיטואציה שקרתה. אתה לא תבטל את הרגשות שלי!”

 

והוסיפה דברים טעונים על אורן:“אתה לא תגיד צביעות אם לא כתבתי שם! כן אדון אורן חזן, יש אנשים שקשה להם לכתוב שמות של אנשים בלי שיהיה להם ברגש. ה150 על 100 לחץ דם לא היה לי כשאלין הייתה בתאונת דרכים את יודעת את זה? אני אתמול עברתי כאב לב עם עצמי אז אל תבטל את הרגשות שלי ושל עומר!”

אורן חזן נגד מירי כהן הפיצוץ שגרם ללחץ דם גבוהה:"עושה פה ספין של שקל וחצי"
יצא במקרה הזה להגנת מירי בשיחה עם אורן:”הבחורה הייתה פה אתמול באשפוז”

לאחר מכן מירי פרצה בבכי לאחר שנעלבה ממשפט אחד שאמר אורן:“הוא אמר לי שאני שקל וחצי, בעלי והילדים שלי צריכים לראות שגבר פוליטיקאי בן 40 שיש לו אישה וילדים אומר לאישה בת 50 שהיא שקל וחצי!”

 

אורן מנגד סיפר לשרית ועומר בחדר השינה את הגרסה שלו למה שקרה ושמירי ניסתה להדביק לו תווית של אלים ורע:”כשאישה אומרת ‘אני לא מפחדת מאורן חזן, הוא לא יפגע בי’ ומנסה לעשות עלי סיבוב וצועקת. סליחה? לא הבנתי? למה לדבר אלי ככה שאני בכלל לא מדבר אלייך?” והסביר:“אם היא לא הייתה אומרת את המשפט הזה, לא הייתי אומר שזה ספין בשקל וחצי”.

[quads id=”5″]

עוד הוסיף אורן:“לבוא ולעשות סצנה כאילו אני מפחיד ומאיים ומנסה לגרום לאנשים לבכות זה לא יפה, זה רמה נמוכה בעיני ועל זה הייתה התגובה שלי, ולא על הצבועה”

צפו בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם וספרו לנו בצד של מי אתם: אורן חזן או מירי כהן?

האם זוהי רשימת ההדחה הדרמטית??
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות