חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"זה החמיר מאוד, באתי ברגע האחרון": הדרמה הרפואית של יהודית באומן

“זה החמיר מאוד, באתי ברגע האחרון”: הדרמה הרפואית של יהודית באומן

השמועה אומרת...

אשתו המפורסמת של שימי תבורי עברה לא מעט תלאות בשנה החולפת ומאז שבתה קארין הלכה לעולמה. אך עכשיו היא חושפת דרמה רפואית נוספת שנפתרה בנס ממש ברגע האחרון.

שתפו

יהודית באומן שרק לאחרונה הייתה צריכה להתמודד לראשונה עם דבר נוסף ולא פשוט מאז פטירת בתה קארין לאחר מאבק ממושך במחלת האנורקסיה, חשפה כי עברה ניתוח בין 45 דקות בעינה הימנית.

 

באומן שיתפה את עוקביה כי עברה ניתוח קטרקט קצרצר בירושלים, אך לאחר מכן שיתפה את שמועה בפרטים הדרמטיים שהיו סביב ההליך. “לא היה קל, 45 דקות. העין לא הייתה ממש במיטבה. זה לא רק קטרקט אלא קרנית וצילינדר“.

"זה החמיר מאוד, באתי ברגע האחרון": הדרמה הרפואית של יהודית באומן
יהודית באומן לאחר ניתוח הקטרקט. צילום: פרטי

לאחר מכן גוללה את הסיפור שחשף פרטים פחות סימפטיים: “הבעיה לא מהרגע. לא טיפלתי בזה, הייתי עסוקה שנים רבות בלטפל. ובינתיים זה החמיר מאוד, הגיע לקטרקט דרגה 4, באתי ממש בזמן וברגע האחרון לפני שנוצר נזק בלתי הפיך”.

 

“היה שם צלם ירושלמי אך לא נתנו לו להיכנס. שימי נכח מתחילת הניתוח והיה לצידי, כמו כן גם ילדי אורלי ורנה הגיעו להיות איתי. אפשר לומר שאני מטושטשת לאחר הרדמה מקומית של איזור הניתוח. ד’ר שמואל לוינגר הרופא הטוב ביותר בארץ, הכי חזק בקטרקט, ניתח אותי. ולמען שימי ירד במחיר באופן מפתיע ומשמעותי”.

עוד חשפה באומן כי רק מחר(רביעי) בבוקר היא תדע האם תוצאות הניתוח יהיו כמתוכנן: “מחר ב-7 בבוקר נדע האם הניתוח באמת צלח. נסע לירושלים להוריד את התחבושת ולוודא שאין בצקת החזיקו אצבעות”.

"זה החמיר מאוד, באתי ברגע האחרון": הדרמה הרפואית של יהודית באומן

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נעמי
נעמי
1 חודשים

כמה דרמה. אלפי אנשים עוברים את ניתוח הזה מידי יום. גם אני בשתיי העיניים.

האמת העצובה
האמת העצובה
1 חודשים

סמאלללללה, למה אנחנו צריכים לראות את המכשפה המכוערת הזו?? זהו, נגמר הסיפור של קארין (שחלתה בגלל שאמא שלה נעלה את המקרר כדי להפוך את הבאומנים לדוגמנים). למה בדיוק כותבים על היצורה הזו?

ענת
ענת
1 חודשים

עוד סיבה להתרים?שתהיה חזקה יש פצועים קשים בבתי החולים מקרבות עזים