חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"כוש* עם גוצ'י": רון נשר נגד השיר החדש של סטפן לגר

“כוש* עם גוצ’י”: רון נשר נגד השיר החדש של סטפן לגר

השמועה אומרת...

הזמר סטפן לגר נמצא תחת אש גדולה בימים האחרונים לאחר מה שהוכרז בתקשורת כתרגיל שיווקי מצידו לשירו החדש. ואם חשבתם שזה נגמר שם, אז מתברר כי מילות השיר הצליחו להרגיז אפילו יותר לא מעט גולשים לרבות הראפר רון נשר.

שתפו

תעשיית הבידור כולה קמה על הרגליים האחוריות השבוע, וזאת לאחר שהזמר בן ה-25, סטפן לגר העלה פוסט שממנו השתמע כי הוא אבא לילד בן 7, מה שהתברר כלא נכון והתפרש כספין לשירו החדש שיצא מוקדם יותר היום(שלישי).

 

ולמרות שהוא יצא בהצהרה חד משמעית בפני עוקביו כי “לא מדובר בשום תעלול יחצני” ואף התנצל אם מישהו נפגש באופן אישי מפרסום הידיעה השגויה. נראה שהמילים בפזמון של שירו החדש הוסיפו לא מעט שמן למדורה.

"כוש* עם גוצ'י": רון נשר נגד השיר החדש של סטפן לגר
מתוך היוטיוב של סטפן לגר והשיר לפני, אחרי (Prod by. Galdi & Duda)

באחת השורות שחוזרת על עצמה בשירו החדש של סטפן, “לפני, אחרי” הוא אומר בחיוך: “לפני, הייתי סתם כוש*י עכשיו אני כוש*י עם גוצ׳י”. מי שפחות התחבר למילה הגזענית היה הראפר רון נשר שיצא עליו בחריפות בסטורי:

 

“מעניין אותי לדעת אם מותר לילדים קטנים שמעריצים את סטפן לשיר את הפזמון לשיר החדש שלו. אגב, עם כל היחץ, עוד כוכב פופ עושה רק 1,900 צפיות ו-60 תגובות, כי עוד לא נכנס הקמפיין הממומן שיסדר לו גם עטיפה יפה שתשקר לכם!”.

"כוש* עם גוצ'י": רון נשר נגד השיר החדש של סטפן לגר
רון נשר בביקורת חריפה על מילות השיר החדש של סטפן “לפני, אחרי”

נשר הוסיף: “אתם דור דפוק ודופקים לכם ת’שכל כל יום יותר ויותר! אנחנו בישראל, אז או שאתה שר רק למי ששחור, או שככוכב פופ אתה שר לכולם. ועכשיו אתה נתת אישור למילה בזויה בשביל ‘טהרת’ הפרופוקציה”.

 

לאחר מכן חתם נשר את המסר שלו לסטפן והשימוש במילה האסורה מהשיר בפוסט פרובוקטיבי שהעלה עם המילים: “פעם הייתי סתם עבד, היום אני עבד עם בגד!”. מוצדק לחלוטין או שהפעם הוא הגזים? ספרו לנו בתגובות.

"כוש* עם גוצ'י": רון נשר נגד השיר החדש של סטפן לגר
מתוך הסטורי של רון נשר באינסטגרם.

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גולן
גולן
1 חודשים

מי שנותן לגיטימציה להשתמש במילת גנאי ומנסה להפוך את המילה גנאי הזאתי ללהיט לא צריך לשיר ולא צריך להיות “מפורסם”

נחמן לוי
נחמן לוי
1 חודשים

רון צודק וסטפן צריך להתבייש בעצמו

טלי
טלי
1 חודשים

קודם כל זה כאילו שאתן חיים בסטורי שלו, כל פעם שרון נשר מפליץ- יש כתבה על זה. דבר שני- בחייאח, הוא טועה? זה שסטפן שחור זה לא אומר שמותר לו להשתמש במילה שנחשבת כינוי גנאי לשחורים. בטח לא כשבגלל השיר הזה ילדים, וגם ילדים לבנים, ישתמשו במילה הזאת עכשיו. הוא רק מעודד ככה את הגזענות כלפי עצמו.