זו הייתה התגובה של חיים אתגר לסערת התלונה של גל גברעם!

השמועה אומרת...

שתפו

הרשת גועשת בעקבות קטע הוידאו שהעלתה אמש גל גברעם ברשת האינסטגרם ובה חשפה בדמעות שהגיעה לתת עדות על הטרדה מינית בתחנת המשטרה בפרשת שי אביטל ושלא ממש שיתפו איתה פעולה בעניין, לחיים אתגר הייתה תגובה חריפה בנושא:“קרתה שם תקלה”.

 

אתגר החליט שהוא חייב לעמוד לצד גברעם ונשים נוספות שיזדקקו לעזרה וירצו להתלונן במשטרה והחליט להגיב בצורה הבאה:“ראיתי את הסרטון של גל גברעם, מאוד התבאסתי על מה שהיא עברה. מאוד מכעיס, מאוד לא בסדר. שוחחתי ארוכות עם אנשים במשטרה. שוחחתי ארוכות עם גל והסוכנת שלה כדי לנסות ליישר את ההדורים ולטפל בעניין”.

 

והוסיף:“פשוט קרתה שם תקלה, אני מציע את עזרתי לכל הנשים שרוצות להתלונן שתפננה אלי, אני אעזור בטיעון במשטרה. אני אנסה לעשות את זה הכי טוב והכי קל, אנחנו ננסה גם ללוות אתכן או להגיע לשם או לכל ההליך בטלפון ולהיות מאוד על הדופק. אז שוב להמשיך ולא לוותר ולהתלונן”

[quads id=”3″]

 

גם בן זוגה של גברעם, תום חיימוב החליט היום לא לשתוק בהקשר לפרשה וכתב את הדברים הבאים בחשבון האינסטגרם שלו לצד פוסט שכותרתו “בושה”:

 

“הייתי עד לאופן המכוער בה קיבלו את בת הזוג שלי גל במשטרה כאשר רק רצתה לשפוך אור נוסף על ההתנהלות הבזויה של שי אביטל, ובתקווה להביא נשים נוספות להעיד. רתחתי שהשאלה הראשונה שנשאלה היא ‘מדוע את מגיעה רק עכשיו?’ זעמתי ששלחו אותה בבושת פנים לשלוח תלונה (על הטרדה מינית!!!) באופן מקוון.”

[quads id=”5″]

“רק תדמיינו מישהי קרובה אליכם משחזרת את הכל לבד מול המחשב והיא נקרעת מבפנים מבלי שיחבקו אותה בזמן שהיא עוברת את הכל מחדש. אני רק יכול להתנחם בכך שבת הזוג שלי היא לוחמת אמיתית ולא תשב על הגדר במקרים כאלה, היא תלחם בחירוף נפש ותרעיד את אמות הסיפים של כל גורם רלוונטי בכדי שיתעוררו ומיד !! בכדי שאחרת לא תחווה את התחושה שהיא הרגישה באותם רגעים.

“יפה שלי, אני מצדיע לך ומוריד בפנייך את הכובע על האומץ חסר הגבולות שלך והנכונות שלא לסתום את הפה, כי את יודעת שהזעקה הזו חייבת להישמע!”

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות