חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בעקבות הסכסוך ברשת: רונית הביביסטית יוצאת נגד לינור סביניק "כולם גילו את הפרצוף שלך"

בעקבות הסכסוך ברשת: רונית הביביסטית יוצאת נגד לינור סביניק “כולם גילו את הפרצוף שלך”

השמועה אומרת...

שתפו

בעקבות הסכסוך ברשת: רונית הביביסטית יוצאת נגד לינור סביניק "כולם גילו את הפרצוף שלך"

נראה שעוקבים רבים ברשתות החברתיות נתקפו בבלבול ביממה האחרונה, האם אנחנו חוזרים לעונת “האח הגדול” הקודמת שנגמרה כבר לפני כחצי שנה? נראה שהרוחות בין חלק מהמתמודדים התלקחו בצורה מאוד קיצונית, עד כדי כך שהם הצליחו לגנוב את הפוקוס ממה שקורה בבית האח הנוכחי.

 

לאחר לייב טעון במיוחד של יהודה יצחקוב ואלמוג חדד בו פתחו את כל האמת שלהם לגבי ההתנהלות של לינור סביניק ותום חיימוב “מאחורי הקלעים” וזאת בעקבות שנפגעו לטענתם מדברים שנאמרו עליהם בשידור משותף של תום ולינור בפייסבוק. הגיעה תורה של דיירת נוספת לפתוח פה על דברים שנאמרו עליה.

[quads id=”3″]

התוכנית בעמוד הפייסבוק TVGRAM בהשתתפות לינור ותום שהציתה מחדש את האש מהעונה

רונית לוי(הביביסטית) החליטה להעביר מכתב חריף לשמועה אותה תרצה שנחשוף בעקבות הדברים שנאמרו באותו שידור של לינור ותום בלייב בפייסבוק, וגם בעקבות הדברים שנחשפו בלייב של אלמוג חדד ויהודה יצחקוב.

 

לטענת רונית, לינור החליטה להזכיר אותה באותו שידור בפייסבוק וטענה בין היתר שרונית דרשה מאנשים להחרים אותה בבית “האח הגדול”. דבר שרונית לא אהבה בלשון המעטה והחליטה למסור את התגובה הבאה:


 

חשבתי שהתכנית שלנו נגמרה לפני כמה חודשים ויש תכנית האח הגדול וי איי פי..טעיתי. מסתבר שאנחנו עמוק בתוך הסחלה, יש אנשים שרוצים למשוך את 15 דקות התהילה עד אין סוף ואין להם בעיה לדרוך על אנשים וחברים כדי לעשות זאת.

כן, אני מדברת על הסכסוך המתוקשר בין לינור ותום ליהודה ואלמוג. ולמה אני מגיבה? כי למרות שאין לי קשר לפרשה, לינור דוחפת אותי פנימה. אחרי שיהודה חשף את הריכולים שלה על גל, על שקרים וחרמות והיא לא ידעה איך לצאת מהסיפור, התקשרה ליהודה הפילה את זה עלי.

 

אני לא עוסקת בחרמות, לא בוכה על חרמות ולא מחרימה אף אחד. גברת לינור, אחרי ששיקרת בתכנית שאני דרשתי מאנשים שיחרימו אותך בבית ושיקרת, אחרי ששיחקת אותה מסכנה וכולם גילו את הפרצוף שלך ואחרי שאיכשהו סידרנו ביננו את ההדורים, שוב פעם אני בפה שלך? תירגעי, את לא מעניינת, שכחתי שאת קיימת(אפילו רמי שכח מי את) יש לנו חיים.

 

תמשיכי הלאה. אף אחד לא מחרים אותך, את פשוט לא מעניינת. מה לי ולך שאני עדיין בפה שלך? לכי תעשי משהו עם עצמך במקום להידבק לזוג כאילו את צלע שלישית. ושחחרי ממני, כי את זוכרת: אני אישה נקמנית ורעה..רעה כשצריך. סלאמת

[quads id=”5″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות