חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

“במסווה של מתיקות וליטופים” אלין גולן במסר חד משמעי להורים שלה!

השמועה אומרת...

מה אתם הייתם עושים אם למשפחה שלכם היו מצטרפים שני אחים חדשים בהפרש של שבוע אחד בדיוק? במקרה של אלין גולן, בתם של אילנית לוי ואייל גולן היא החליטה להעלות את הנושא לסדר היום בקטע משעשע ולא תאמינו לקטע של מי היא עשתה ליפסינק בשביל להעביר את המסר!

שתפו

אחרי שאלין גולן זכתה ליותר ממיליון צפיות בקטע הטיקטוק בו הציגה לוק בוגר ונוצץ במיוחד וזכתה ללא מעט שבחים אך גם לביקורות ברשת, מגיע עכשיו קטע חדש של הכוכבת הצעירה ובו נראה שיש לה תגובה רשמית לריבוי האחים(אח ואחות) לאחרונה משני ההורים שלה שנמצאים במערכות יחסים שונות.

 

כפי שאתם יודעים, לאילנית לוי ובעלה הנוכחי אלירז שדה נולדה בת ראשונה משותפת ומתוקה בעלת השם המיוחד: אריאה לפני קרוב לשבועיים. ושבוע לאחר מכן כמעט במדויק הגיח לעולם ילד חדש ונוסף למשפחה מהאקס של האמא, ואביה הביולוגי של אלין, אייל גולן. ילדו השני והמשותף לו ולדניאל גרינברג לאחר לידת בתם הבכורה מיאל לפני קצת יותר משנה.

אז על מי נופלות כל מטלות הבייביסיטר לילדים? ניחשתם נכון: על הילדים הבוגרים של אייל גולן ואילנית לוי: אלין וליאם שחוברים לתורנויות השמירה יחד עם אחותה של דניאל גרינברג, קארין. ולאלין היה מסר מאוד ברור ומשעשע לעוקביה באינסטגרם בהקשר הזה:“כשאני מבינה שיש לי הרבה אחים קטנים עכשיו אומר שאני אצטרך לעשות הרבה בייביסיטר”

 

ואם זה לא מספיק אז תחת המסר הזה, אלין עשתה ליפסינק לקטע של ירדן אדרי מבית “האח הגדול” בו אמרה את הדברים הבאים איתם הזדהתה בסרטון שלה:“מטומטמת, ככה אני מרגישה. אני מרגישה שנעשתה פה תרמית ענקית עלי בעוונטה, במסווה של מתיקות וליטופים”

התגובות כמובן לא אחרו לבוא בחשבון הטיקטוק של אלין כמובן התייחסו למסר. אחד העוקבים כתב לה:“בשנתיים 3 אחים? מה זה להורים שלי כלב לוקח לשכנע להביא 10 שנים”. תגובה נוספת שבלטה הייתה:“במסווה של מתיקות וליטופים. וואי זה מתאים כל כךךך”

 

אז מה דעתכם על התגובה של אלין לאח והאחות החדשים שנוספו למשפחה? דברו אלינו בתגובות למטה!

Subscribe
Notify of
guest
13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתי
אתי
2 שנים

הילדה אלופה הכישרון של אבא החינניות של אמא…. וגם יופי לא חסר. תהני מכל האחים נסיכה

גילי
גילי
2 שנים

ילדה ענקית

רוני
רוני
2 שנים

חכי מתוקה, עוד לפחות עשיריה בדרך בקצב הזה חח