חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
התגבר על הדר? תום ברכה חושף את הסטטוס הזוגי

התגבר על הדר? תום ברכה חושף את הסטטוס הזוגי

צילום מרכזי: מיכה לובטון

השמועה אומרת...

המודח השלישי של עונת “האח הגדול” הנוכחית החליט לשתף את עוקביו בתובנות שלו מהבית המפורסם, ארבעה ימים לאחר הדחתו. החרטות, הפגיעה, האכזבה, וגם הסטטוס הנוכחי.

שתפו

יוצא “האח הגדול” הטרי, תום ברכה כבר הספיק לסכם את החוויה שלו כדייר בפוסט מקיף במיוחד שבו שיתף את ההלם מהדחתו וגם את הקושי שלא בטוח שעובר דרך המסך: “באמת לא קל לנשום, בטח בזמן שמצלמים אותך 24/7”.

 

ובזמן שבראיונות השונים שלאחר היציאה מהבית הוא כבר הספיק לטעון שהיה צריך לתת צ’אנס דווקא לפרידה וכי מצא בהדר נחמה מכיוון שהשניים מכירים קודם לכן. הוא נשאל גם האם הוא מתכוון לחכות לה והשיב: “נראה כשהיא תצא. היה לנו קשה שם בפנים קצת כי זה מקום קשוח, בטח לזוגיות”.

התגבר על הדר? תום ברכה חושף את הסטטוס הזוגי
תום ברכה והדר שירי בבית האח הגדול, צילום: ערוץ האח הגדול לייב

עוקביו של ברכה החליטו לשגר אליו שאלות מסקרנות במיוחד במסגרת פינה עם גולשיו. אחת מהן שאלה אותו: “יש לך בכללי חברה מחוץ לבית האח?” והוא השיב מפורשות: “לא, אין לי חברה מחוץ לבית האח הגדול”. לצד תמונה שלו חושף קוביות בחדר הכושר.

התגבר על הדר? תום ברכה חושף את הסטטוס הזוגי
תום ברכה חושף קוביות וגם שהוא פנוי להצעות? צילום: אינסטגרם

תום גם החליט לסגור פינה עם אור ויהב. כשנשאל “מה הרגשת כשיצאת מהבית? יש לך כעס או אכזבה מאחד הדיירים?” תום השיב: “הדייר שהכי נפגעתי ממנו זה אור שדיבר לא יפה והיה ממש אלים בדיבור שלו”.

 

והוסיף: “עכשיו כשראיתי את התכנית, יהב אכזב אותי. יש לו פה מלוכלך וממש לא מכבד. כעס? ממש לא. לרוב הדיירים יש בי רק אהבה”.

התגבר על הדר? תום ברכה חושף את הסטטוס הזוגי
תום ברכה בסטורי נגד אור ויהב, צילום: אינסטגרם

עוד נשאל אם הוא מרגיש שהיה 100% הוא בבית האח והשיב: “באתי להיות 100% אני, אבל בהסתכלות על עצמי אחורה, יש קטעים שלא הייתי אני לגמרי. נגיד אחרי הפיצוץ עם דני, לא הייתי עושה סולחה”.

Subscribe
Notify of
guest
35 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קארין
קארין
18 ימים

תום אתה מותק !

איריתוש
איריתוש
18 ימים

אף אחד לא מנסה לקדם את הדר ואין לה אף מקורב להפקה. פשוט הגיעו המון המון תלונות להפקה על אור ואורית ועל הפה המלוכלך שלהם ועל האלימות המילולית והעצבים של אור אז האח מנסה למזער נזקים ולהראות אותם קצת פחות כדי שהכעס יירדנקצת והרוחות יירגעו….זה םוגע לו ברייטינג שגם ככה נמוך בגלל העונה התת רמה הזו

שוו
שוו
18 ימים

חוץ מלהדר לא נותנים זמן מסך לאור ודני ההפקה מקדמת את הדר