אושיית הרשת בדמעות וזעם על הישרדות:"חתיכת חארות גועל נפש, תתי אדם!"

אושיית הרשת בדמעות וזעם על הישרדות:”חתיכת חארות גועל נפש, תתי אדם!”

השמועה אומרת...

אין ספק שהפרק האחרון של תוכנית הריאלטי שמייצרת לא מעט כותרות לאחרונה “הישרדות VIP” גרם לרשת לגעוש בעקבות “סערת הברזנט” ומי שהייתה במוקד האש התקשורתי וסופגת אינספור תגובות זועמות ברשת עד לרגעים אלו ממש היא ג’קי אזולאי שהייתה מעורבת בפרשה. אך נראה שלא רק היא תחת ביקורת קשה על הדברים מצד חבריה לתעשייה.

שתפו

צופים רבים נותרו המומים ממה שהתרחש בפרק האחרון של “הישרדות VIP”. שבט שלם מחליט פה אחד לעשות צעד אסטרטגי ולהרים את הברזנט בו זכו במשימה לראש העץ הגבוהה ביותר במחנה גדי שהשורדת ליה גיל מהשבט הנגדי לא תוכל לקחת להם אותו במסגרת משימה בה השבטים קיבלו אפשרות לקחת חפץ אחד מהשבט השני לשבט שלהם.

 

ליה שהגיעה לשבט הנגדי והבינה את המהלך שלהם לבלום אותה מלקחת את הברזנט הראתה להם שהיא לא פראיירית ולא מתכוונת ללכת בלעדיו גם אם זה אומר לטפס על העץ הגבוהה ביותר ולפרום אותו מקשר די סבוך ולקחת אותו איתה. זה כמובן לא הסתיים בצורה יפה במיוחד לאחר שג’קי החליטה לפתוח:”אם הילדים שלי היו רואים את זה היו אומרים לי ‘אמא את זבל!” וגרמה לה לעזוב את המחנה בבכי וראש מושפל.

אושיית הרשת בדמעות וזעם על הישרדות:"חתיכת חארות גועל נפש, תתי אדם!"
הגובה לא הספיק, ג’קי רצתה הציעה להוסיף גם קוצים

ג’קי אומנם ספגה את רוב התגובות הקשות ברשת בעקבות הפרק(מעל 420 תגובות בעמוד האינסטגרם ובכתבה באתר שמועה!) אך תגובה חדשה וקשה במיוחד ברשת שהגיע למאות אלפי חשיפו  מפי גורו האוכל ואושיית הרשת בעלת 300 אלף העוקבים באינסטגרם, דניאל עמית שראתה אומנם את הפרק באיחור הייתה לא מעט ביקורת לא רק על ג’קי אלה גם על חבריה לשבט שפעלו לדעתה בצורה שפלה במיוחד.

 

דניאל הגיבה בסטוריז שלה כאשר היא מזועזעת ובדמעות על מה שקרה בפרק:“איזה מגעילים שהם שמו ככה את הברזנט על העץ. וואי זה גועל נפש ברמה קשה איך הם לא מתביישים. אמאל’ה.. קשה לי לצפות בזה”.

 

והוסיפה חיזוק לגדי:“חוץ מגדי שיצא הכי בן אדם, כפרה עליו. באמא שלי שאני בוכה אני לא צוחקת אתכם.” ויצאה בביקורת על דודו אוואט:“אה הוא לא צריך לראות את זה לא נעים לו לשבת בצד ולצפות בה תלויה שם על העץ אז תצפה בה ותראה מה עשית! אני פשוט בשוק, אני פשוט בהלם!”

אושיית הרשת בדמעות וזעם על הישרדות:"חתיכת חארות גועל נפש, תתי אדם!"
הקול השפוי במחנה? גדי פניבילוב מסנגר על ליה גיל מהשבט היריב

ואז גם זהר שטראוס ויהונתן בשן חטפו:“פתאום זוהר ויונתן המתייפייפים האלה מנחמים ומלטפים אותה אחרי שיונתן תלה וקשר את זה למעלה, חתיכת חארות גועל נפש תתביישו!”

 

העוקבים שצפו בתגובה הקשה של דניאל קיבלו בסוף מסר מסכם שלה לאחר שנרגעה מהצפייה בפרק:“נרגעתי. אני מנסה כאילו, זה פשוט מעצבן.. כאילו מה את לוקחת קשה זה הישרדות. אבל לא. אני לא יכולה לסבול שאנשים מתנהגים כמו לא אנשים, כמו תתי אדם!”

אושיית הרשת בדמעות וזעם על הישרדות:"חתיכת חארות גועל נפש, תתי אדם!"
ליטוף מאוחר מדי? זוהר שטראוס ויהונתן בשן מפרגנים לליה אחרי המעשה

 

מסכימים עם דניאל עמית שמדובר בהתנהגות קשה של “תתי אדם” או שמדובר במשחק בסופו של דבר שזה חלק מהחוקים שלו? דברו אלינו בתגובות למטה!

87 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
1 שנים

נקווה ששום חברה לא תיקח את ג׳קי אזולאי לשום קמפיין היא בושה

שלומי
1 שנים

ברור שמסכימים, הם תתי אדם וג’קי בראשם, היא צריכה לעוף מהתוכנית, עונש כבד מגיע לה מההפקה, כך לא מתנהגים בתוכנית טלויזיה, צריך לתת כבוד, זו משימה של 2 הצדדים. כל אחד יכול לקחת מה שהוא צריך. אסור שקבוצה שלמה תתמוך במעשה כזה אלים, לשים לה על העץ ולקשור??????? איפה הם חיים? יכלה ליפול להפצע. חיות אדם

כרמלה בן שמעון
1 שנים

מסכימה לגמרי עם דניאל..