הלם: האקסית של ליאור דואק היא החברה החדשה בן זיני!?

הלם: האקסית של ליאור דואק היא החברה החדשה בן זיני!?

אין ספק שהיום – ה-10.5.2020 הוא יום שופע אקשן בביצה המקומית של יוצאי הריאלטי מהדור הצעיר!

 

אחרי שסיפרנו לכם על הפרידה של ליאור ותקוה מוקדם יותר היום, מגיע בשורה נוספת.. בן זיני שרק לאחרונה נפרד מבת זוגתו ושותפתו לחיים ולעסקים – טיילור מלכוב וכבר מסתבר שזיני חובק חברה חדשה, מישהי שמוכרת לכולנו מכל הכותרות שרצות לאחרונה, ובמיוחד בזכות אדם אחד שאותה בחורה הייתה החברה שלו וכיום היא האקסית המוכרת ביותר עוד מהחדשות מימי "האח הגדול" – בר אביבי!

 

כבר בשבוע שעבר, רצו שמועות ברשת על כך שדווקא טיילור מלכוב, מי שהפכה להיות האקסית של בן זיני בימים אלה, הייתה זו שהמשיכה הלאה, אם זה בין הרמיזות בשיר של בן זיני, אל מול בוקט הפרחים שקיבלה מבחור שהיה עד לא מזמן אלמוני: שחקן הכדורגל מהפועל רעננה רועי הרמן.

טיילור מלכוב ורועי הרמן
טיילור מלכוב ורועי הרמן – ידידים בלבד?

 

רק שעכשיו מסתבר שמי שהשיק זוגיות באופן יותר רשמי הוא זיני עצמו שמאז הפרידה מטיילור היה נראה שבצד היותר מלקה על הפרידה. אביבי בת ה-23 ידוע מעבר לטייטל של "האקסית של ליאור דואק" גם בתור "הבת של" אליס אביבי, משתתפת העונה ה-3 של הריאלטי "מעושרות".

בן זיני בר אביבי ברבי
בן זיני מגיב לפוסט של אביבי – "ברבי"

בן זיני ובר אביבי הם בני אותו הגיל וגם למדו ביחד בתיכון(כך מסתבר), ונראה שמאז הפרידה הגורלית של בן מבת הזוג האחרונה, טיילור, הקשר בין זיני לאביבי מתחיל להתהדק והם במה שנקרא, ניצנים של קשר זוגי התחלתי.

הלם: האקסית של ליאור דואק היא החברה החדשה בן זיני!?
בן זיני והאקסית של דואק – בר אביבי – זוגיות חדשה?

מהסוכנות של בן זיני נמסר: "אנו לא מגיבים לחייו הפרטיים של בן זיני".