חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
שימי תבורי פותח פה על בנו:"סיפורי הבכיינות של בן אל בתקשורת הזויים!"

שימי תבורי פותח פה על בנו:”סיפורי הבכיינות של בן אל בתקשורת הזויים!”

השמועה אומרת...

שתפו

 שימי תבורי פותח פה על בנו:"סיפורי הבכיינות של בן אל בתקשורת הזויים!"שימי תבורי פותח פה על בנו:”סיפורי הבכיינות של בן אל בתקשורת הזויים!”

לאחר שבן אל שיתף את עוקביו בפרופיל האינסטגרם שלו במכתב לאבא שימי, שבו בין היתר כתב לשימי “הבולשיט שאתה נותן לתקשורת על חשבון המשפחה שלנו לא לעניין”, ולאחר שכבר קיווינו לסולחה בין השניים.

 

מסתבר ששימי תבורי לא ממש התלהב ממכתב התודה\הביקורת מבנו בן אל ומחליט עכשיו להגיב על הדברים של בנו, והוא לא היחיד יש לו מה להגיד!

[quads id=”1″]

את דבריו של שימי נקרא בהמשך ולבינתיים, גם בן דודו של בן אל – עדי טפר החליט לצאת מול בן אל תבורי, בעקבות אותו מכתב של בן אל לשימי, עדי החליט לקחת את הצד של שימי בעניין וללכת נגד דבריו של בן אל תבורי בפוסט ארוך ומפורט!

 

“כידוע לחלקכם אני ובן אל תבורי בני דודים
ומשגע אותי לראות מדי פעם את הבכיינות שלו שלא היה לו מעולם משפחה, או לא היה לו כסף, או אף אחד לא תמך בו וכו'”

 

View this post on Instagram

 

טוב אני חייב לשתף משהו שכלכך מרתיח אותי כידוע לחלקכם אני ובן אל תבורי בני דודים ומשגע אותי לראות מדי פעם את הבכיינות שלו שלא היה לו מעולם משפחה, או לא היה לו כסף, או אף אחד לא תמך בו וכו’ כל מי שמכיר אותי יודע והיה עד לכך שבן אל גדל אצליינו כמעט מאז שנולד יותר מעשור כל מי שמכיר אותי יודע איזה חום ואהבה בן אל קיבל אצלינו במשפחה בן אל עבר לגור אצל אביבה לאחר שהתחתנה עם עופר טלקר לזמן קצר לאחר הגירושין עבר להתגורר אצל שימי. אבל מה היה עד אז ?? סבתא שלי ז”ל שהייתה גרה איתנו ואמי נהגו לתת לו ולאחותו את כל האהבה שבעולם אפילו מדי פעם הרגשנו מין הפלייה למה להם כן ולנו לא, אוכל חם, ביגוד, כספים, הגעה לאסיפות הורים בבית הספר מה לא? תמונות יעידו כך !! חברים יעידו כך!! עד היום אני פוגש חברי ילדות של בן אל ונתקל בשאלות ” מדוע אתם לא מדברים” או “איזה התנהגות אתם גידלתם אותו” וכו’ מי שמכיר אותי יעיד כמה קידמתי ודחפתי את בן אל, היו ימים שהוא חשב לא להמשיך עם המוסיקה בכלל ואני הייתי שם בשבילו, אבל כשסבתא שלי נפטרה להלוויה הוא אפילו לא הגיע גם שסבא שלי נפטר אפילו להלוויה הוא ואביבה לא הגיע מי כן הגיע וכיבד תמיד? שימי תבורי! למרות שהוא כבר מזמן לא חלק מהמשפחה לא משנה מי אושפז מהמשפחה, תמיד לא ציפינו שבן אל או אביבה יגיעו לבקר וזה באמת ככה היה. למה אני כותב את הפוסט הזה? כי מעצבן אותי לראות כמה הוא מתייפיף לתקשורת, כמה הוא מחפש להשאר בכותרות, כמה חארטה במילים שלו, כמה שיטטטט!!!!! חשוב שהציבור ידע שאין אמת בדבר הוא קיבל בית חם ואוהבבב שלא יודע לתת טיפה הערכה! אז לבכות שלא קיבל חום ואהבה בימי הולדת שלו בהמשך לפוסט שרשם? הוא שכח איזה מתנות יוקרה הוא קיבל ממני באופן אישי בלי קשר למשפחתי שפינקה אותו! אז אדון בן אל, התהילה עשתה לך קצר במוח, תתעורר על עצמך. אף אחד לא צריך כסף ממך, ברוך השם אנחנו מסודרים אבל אם החלטת להתרחק מהמשפחה שלך גם מהצד שלנו, לפחות תדבר אמת! יש לך סבתא וסבא בשמיים שרואים הכל ואני מאמין שהם לא אוהבים את הצביעות שלך בברכה עדי טפר בן דודו של בן אל תבורי

A post shared by Adi Tepper (@aditepperr) on

[quads id=”1″]

איך הגיב שימי תבורי למכתב של בן אל? המשיכו לעמוד הבא!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות