טהוניה התפוצצה על המנחה שי מלול:"העדה האתיופית לא נוהרת ללכת מכות!!"

טהוניה התפוצצה על המנחה שי מלול:"העדה האתיופית לא נוהרת ללכת מכות!!"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

טהוניה התפוצצה על המנחה שי מלול:"העדה האתיופית לא נוהרת ללכת מכות!!"

נראה שהפרובוקציות בשידור "מועצת האח" של המנחה שי מלול ממשיכות להכות גלים, אחרי הלייב עם דיוויד והחזית שפתחו מול יהודה יצחקוב שבתגובה לפרסומים של שמועה – אלמוג חדד הגיבה בחריפות, עכשיו שי מצליח לגעת בעצבים של עדה שלמה כולל של זוכת העונה הרביעית "האח הגדול", טהוניה רובל – ויש לנו גם את התגובה שלו לדבריה בלעדית!

 

בדיון שהחל בעקבות ביקורת שהטיח המנחה על אורן חזן והשאלה שהפנה לטיטי בתוך הבית. התגלגלו הדברים לכיוונה של זוכת "האח הגדול", תקווה גדעון עליה פתח המנחה בשידור:"אני מאוד מפחד שתתחיל להיות הצבעה גזענית, הפוך על הפוך" והוסיף:"תקוה הייתה אחת הנשים הכי מגוחכות בתוך בית האח הגדול. מי זאת תקוה שתקח את המיליון?" ואז שלף דברים שגרמו לזעם רב ברשת.

[quads id="3"]

טהוניה התפוצצה על המנחה שי מלול:"העדה האתיופית לא נוהרת ללכת מכות!!"
שי מלול שוב בפליטת פה שגרמה לציבור שלם לצאת עליו ברשתות החברתיות

שי המשיך בדבריו הבאים בשידור שהביאו תגובתה הקשה של טהוניה:"אז עכשיו טיטי תיקח. אחינו האתיופים אני מזהיר אתכם אם תעשו לי פה קנוניה! אתה יודע זה כמו מכות, האתיופים הולכים תמיד שיש מכות תמיד כולם, גם פה הם יבואו".

 

והוסיף:"עכשיו גם פה אני מתחיל להריח שאורן חזן מאחד את העדה האתיופית, מה הוא עשה? באמירה הגזענית שלו.. וגם כשדנה רון אמרה על הנ*גר היא איחדה אותם, ועכשיו הם יתחילו להצביע. אתה יודע הם קונים טוקמנים והם מצביעים מטוקמן או מטלפון ציבורי!"

ואז הגיע התגובה הקשה של טהוניה על הדברים של שי והתוכנית TVGRAM בסטורי שלה:"לא פלא שאתם משודרים רק בפייסבוק פשוט גועל נפש!!! ולך אדון שי מלול אנחנו לא נוהרים ללכת מכות!!! אנחנו עדה מאוחדת שאוהבת אחד את השני ולכן אנחנו נאסוף את כל מי שצריך ומה שצריך בכדי שטיטי תצא אחרונה מהבית בתור הזוכה האתיופית השלישית."

 

וחתמה את התגובה שלה בדברים הבאים:"אמן שטיטי תנצח בכדי שנצח לך בפנים אדם דוחה עם אמירות מטומטמות". טהוניה רובל לא הייתה היחידה שהגיבה בחריפות לדבריו של שי. גם בעמוד האינסטגרם "afro.bsong" העלו את דבריו של שי בפוסט העוקבים יצאו במתקפה:"לא סובלת את הבן אדם הזה!!!! וזה שאתם ממשיכים לצפות בלייבים שלו ולהתחייס אליו נותן לו המון כוח להמשיך לדבר ולהכפיש אותנו!!! שדרך אגב מעלה לו את הצפיות ואת החשיפה ונותן לו עוד יותר דרבון לנסות להדליק אותנו.. הוא למד כבר את השיטה רוצה חשיפה תדבר, תפגע באתיופים וזה כבר יבוא לבד! תפסיקו להתייחס אליו ככה הוא לא יחפש לפגוע בנו!"

[quads id="5"]

התייחסותו של שי מלול לדבריה של טהוניה רובל הגיעו בלעדית למערכת שמועה וזו תגובתו:"מדובר באישה שכבר לא מעניינת כמעט אף אחד ומחפשת לחזור לתודעה בכל מחיר וחבל שהיא עושה את זה דרכי"

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות